UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może mi ktoś wyjaśnić... rejestruje się w pup. Idę i dają mi oferty pracy nieadekwatne do wykształcenia. Ponad to- mam dwójkę dzieci- w 1 przypadku przedszkole. Ale w drugim pozostaje mi zatrudnić opiekunke- tego kosztu oczywiście pup nie pokrywa. A oferty pracy daje takie- ze będzie stać mnie na opłacenie opiekunki i zostaje mi 200zl z mojej pracy. Ponad to jestem zmuszona iść na tą rozmowę i przyjąć ta prace- bo jeśli odmowie- tracę status bezrobotnej. Co najdziwniejsze- pani na moim stanowisku ciągle wysyłała mnie do nie interesujących mnie pracodawców podczas gdy moim znajomym z tego samego stanowiska (wszyscy to mezczyzni) odraczala zatrudnienie. Więc pytam o co chodzi w tym systemie? Kobiety na siłę do pracy czy co???
  • Po co iść na targi jak wystarczy stawić się na podpisanie listy w pup i na chama wysyłają do pracy w której masz zero doświadczenia a nawet zero pojęcia na ten temat. Pup nabija statystyki i chyba tylko na kobietach. Każe iść na rozmowy które albo są poniżej kompetencji i robić z siebie błazna "bo pup kazal" albo do pracy powyżej kompetencji i starać się przekazać niedoszłemu pracodawcy, że ta praca cie nie interesuje. Chory system.
  • Spróbuj może popracować nad ortografią. Może wtedy dostaniesz ofertę adekwatną do wykształcenia.
  • a po co ortografia, ja bez tego wygarniam 4k euro, nauka polskiego troche jest bez sensu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    chryniu(2016-10-19)
  • @chryniu - Każdy ma wybór. Jedni są tumanami nieznającymi zasad pisowni własnego języka, a inni znają te zasady i też mogą wygarniać 4k euro, co za problem?
Reklama