UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i cyk zaraz po wybudowaniu zaskoczenie i zdzwienie i lament ze im warcza samoloty hahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    sadggggee(2021-08-27)
  • @sadggggee - Taaaaa bo wszelkie inwestycje i planowanie urbanistyczne w tym rejonie miasta powinno się opierać/uwzględniać że na tym że w okolicy umiejscowiony jest pseudoprzybytek który stracił już racjonalną rację bytu. Kiedyś może miało to znaczenie ale teraz ? Dla jakiejś jednej firmy? Miasto ma przestać się rozrastać? Może zwolennicy się wypowiedzą dlaczego z Olsztyna i Gdańska ich w***li? Czyżby tam rządzili mądrzej?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    zlocisty(2021-08-27)
  • @zlocisty - Ale niech buduja i niech ludzie kupuja ja nie mam nic przeciw. .. .przeciw jestem temu zeby potem ci ludzi marudzili. .. bo widzaiły gały co brały. .. .a u nas w PL to powszechna praktyka pobudowac sie na terenach zalewowych bo tanio a potem lament ze o jezu woda nas zalala i nikt nie chce pomodz. .. pobudowac sie obok schroniska dla zwiwrzat i lament ze psy szczekaja. pobudowac sie obok wysypiska i marudzic ze smierdzi pobudowac sie obok lotniksa i marudzic ze glosno. .. .pobudowac sie na wsi i lamet ze krowa ryczy obornik smierdzi i wogle. .. ktos tam był przed toba i jezli sie tam budujesz tzn to akceptujesz i tracisz parwo do marudzenia potem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    sadggggee(2021-08-27)
  • @sadggggee - Lotnisko nie ma prawa tak terroryzować mieszkańców. Mieszkam tu 40 lat s wcześniej takiego hałas umie było. Oszczędzają na paliwie i latają nisko zagrażając naszemu życiu m. Powinno latać ponad 1500 m nad nami a nawet właściciel tej pseudoturysta o tym mie wie i się na portalu wypowiedział ze nie latają niżej niż 500 m. Sam przyznała się do łamania prawa !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Totylkoja(2021-08-28)
Reklama