UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a cały nasz region będzie spijał śmietanę z tej wspaniałej inwestycji. Nasza mierzeja ma szansę stać się czymś na miarę naszej polskiej Chorwacji. Brawo za pomysł który wymyślił król Stefan Batory a realizowali polscy profesorowie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  71
  TeofilSkorupa(2022-01-26)
 • @TeofilSkorupa - Oczywiście sam pomysł był oczkiem w głowie Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego dla którego Elbląg zawsze był i jest najważniejszy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  56
  TeofilSkorupa(2022-01-26)
 • @TeofilSkorupa - Nie popadałabym w taka megalomanię. Żeby Mierzeja była drugą Chorwacją, musiałaby być najpierw czysta woda. Bałtyk jest niezwykle brudnym morzem i w najbliższych dekadach się to nie zmieni. Aspiracje do gdańskiego portu też nieco na wyrost, ale faktem jest, że region zyska na atrakcyjności.
 • @TeofilSkorupa - A pan Teofil znowu od rana nawalony spitą śmietanką. .. Niestety retoryka uległa zmianie. Teraz nie będzie na mierzei Chorwacji tylko wolska Chorwacja. .. za to Stefana Batorego transatlantyka kursującego do Nowego Yorku. .. Krużganek oświaty. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  0
  GłębokaMyśl(2022-01-26)
 • @TeofilSkorupa - to dlaczego się Jarosław nie spytał elblążan, czy w ogóle chcą być potęgą morską? Zaraz, zaraz. .. właściwie to coś w rodzaju referendum było. Przypominam, że dwa razy Jerzy Wilk startował na prezydenta pod hasłami przekopu mierzei i dwa razy dostał potężnego kopa od wyborców, zwłaszcza za tym drugim razem, w 2018 roku. Tak że opinia mieszkańców jest dobrze znana.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  lecz_się_teofilu(2022-01-26)
 • @lecz_się_teofilu - Dostał kopa i teraz wszyscy przez to cierpimy, my elblążanie.
 • @Truso - dopiero byśmy cierpieli jakby wygrał
Reklama