UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • To jest wszystko celowa zagrywka EKO i Energi jako całości, sterowanej przez PiS, żeby w ten sposób skompromitować WW, doprowadzić do referendum i przejąć władzę w Elblągu. I na tych beznadziejnych zagrywkach o władzę najbardziej stracą jak zwykle mieszkańcy Elbląga
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  8
  Ploterek(2020-01-10)
 • @Ploterek - Zachłanność pisowskiego aparatu władzy jest porażająca. .. .. od ustawiania swoich na stołkach po eliminacje wszystkiego co nie, ,kaczyńskie, ,. .. nawet w historii. .. .. Są miliardy na tz przekop mierzei, a nie ma pieniędzy na modernizacje istniejącego zakładu od 1932 roku. .. Tak, tak to, ,hitlerowski, ,obiekt służy do dziś, tylko kotły i dział nawęglania oraz turbiny się zużyły. Nota bene jest już tylko jedna czeska z roku 1952,a polskie gdzieś znikły. .. .. kocioł na biomasę to porażka techniki i inwestycji. .. .za to kadra zarządzająca to, ,ciekawi ludzie, ,warto cos o nich tez wiedzieć. .. .Elbląg to miasto pozbawione zakładów pracy, młodych ludzi, pełne emerytów. .. i tu brak ciepła przysporzy pracy grabarzom. .. .Pokrętne tłumaczenia iż chcieli i nie wyszło jest wyjątkowo podłe. Przecież to nie gmina jest od produkcji ciepła, prądu. .. Zaś zapisy umowy producenta jednoznacznie stawiają miasto pod ścianą. Przecież mamy Polskę i Polaków, a nie PISLANDIE z dwoma sortami mieszkańców! Zapis jest emocjonalny, ale co może emeryt 75+ z perspektywą szybszej dyslokacji na Dębicę. .. .Tragiczny jest nasz los, bo schorowani ludzie nawet czekają na zgon jakiegoś mieszkańca Domu Pogodnej Starości. .. bo tylko wtedy znajduje się miejsce dla czekających w kolejce! Budowanie kolejnego hospicjum niby tańsze od budowy kotła na biomasę lub przekopu to nie jest priorytet w oczekiwaniu mieszkańców Elbląga!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  nikt21(2020-01-10)
Reklama