UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mnie interesują zasady tego postępowania przetargu na zbycie tego terenu. Też biorę od lat udział w takich konkursach i z tego co wiem, to przeważnie oferenci powinni mieć działalność co najmniej dwu letnia, . Natomiast w naszym mieście co rusz. .. .sprzedawane są grunty spółkom które powstały kilka miesięcy wcześniej. Tematy do sprawdzenia. .. Powstaje zatem kilka pytań. Zapewne większość domyśla się jakich. ??? A na koniec przecież przy podpisywaniu umów na zbycie gruntów zapewne parafowane takie umowy są przez prawników i notariuszy. Widocznie tyle warte jest to nasze prawo.
  • Dagmas Invest, kapitał zakładowy 5 tyś zł. a zakupili ziemi na 4,3 miliona netto. Nawet strony internetowej nie mają. Firmę prowadzi dwóch ludzi (Polak i Ukrainiec). Mi to wygląda na firemkę remontowo-wykończeniową a nie na poważnego inwestora zdolnego zbudować wielkie osiedle. Wygląda to bardzo słabo. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Reklama