UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A przekop ma mieć szerokość 20m to i tak by musiał na około płynąć. Do tego po przekopie zostanie zaniechany tor przez cieśninę to już nic nie będzie do nas przypływać.
  • Jurek motorówka przestań mącić wodę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    14
    wier(2020-10-14)
  • Przez ciesnine i tak nic do nas nie pływa. Wszystko płynie przez Kanał Jagieloński
  • ten ponton spoko mieści się w przekopie, dlaczego podajesz falszywe informację onuco z walonki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    83
    10
    Jegfd(2020-10-14)
  • @HvK - Jak taka kolubryna zmieści się w kanale Jagiellońskim i tędy dopłynęła na załadunek to ja będę mocno zdziwiony. Raczej myto zapłacili Ruskim i normalnie idą przez cieśninę.
  • Śluza ma mieć 25m szerokości użytkowej
  • @Ja66 - Z Rosjanami jest taki problem ze moga z dnia na dzien ogłosic manewry i zamknac ciesnine dla Polski. Jak masz umowiony przeładunek w innym porcie to masz problem. dlatego wsyzscy pływaja przez Kanał. Tak mnie poinformowała jedna z osob ktora organizuje fracht z E-g. No chyba ze rzeczywiscie ten sie nie miesci to mogli zarykować.
  • No widzisz mądralo nawet nie sprawdziłeś parametrów śluzy czyli najwęższego elementu kanału i dyrdymały wypisujesz. Śluza będzie miała takie wymiary że statki o długości 100m i szerokości 20m spokojnie będą przepływały więc dlaczego takie pier. .. ły wypisujesz?
  • @Ja66 - Bo tyle służy mają szerokości. Właśnie przepływamy przez Welland canal DWT40000 tys gdzie długość statku to 190 m i 23 m szer, z zanurzeniem 8,05 m. Więc skońcie jak nie macie pojęcia o żegludze. Sami znawcy tematu
  • @abc1 - a jak ma się zmieścić coś co ma 20 m co wybudowano na 20m ? Raczej nikt nie będzie szedł na milimetry
  • Przekop ma mieć tyle aby jednostki o szerokości 20 m mogły swobodnie przepłynąć. Takie wielkości standaryzuje się na całym świecie, nie są brane "z czapki".
  • Śluza ma mieć 25m szerokości a ja napisałem że statki o szerokości 20 i długości 100 metrów spokojnie przepływają przez śluzę.
  • "Przekop ma mieć tyle aby jednostki o szerokości 20 m mogły swobodnie przepłynąć. "- Te jednostki to jachciki samozwańczych prominentów?
  • Wszędzie czytam że ma mieć 20m szerokości.
  • przekop bedzie szeroki na 60 m najpierw poczytaj potem pisz
  • Masz rację, przekop może tak, ale śluza na 20m
  • Nie śluza ma mieć 25 m szerokości i 6,5 m głębokości, więc będzie zapas i dlatego mówią, że szerokość ma być do 20 m a sama długość komory śluzowej to 200 m czyli jest duży zapas.
  • @HvK - Nie pisz głupot
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Poskudbdhxs(2020-10-14)
  • @Jegfd - I to są argumenty na poziomie waszych wodzów
  • a koronawirus w odwrocie, kto to wziął z czapki, 1 milion aut elektrycznych itd, itd, wszystko z czapki
  • @HvK - Akurat biorę w tym udział, zresztą od wielu lat. Nie masz pojęcia o czym piszesz. A z tą Rosją to już odleciałeś, za dużo TVP. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Seaman(2020-10-15)
Reklama