UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wczorajszy komunikat szefa URE: informuję, iż w 2019 r. średnia cena sprzedaży ciepła, wytworzonego w należących do przedsiębiorstw posiadających koncesje jednostkach wytwórczych niebędących jednostkami kogeneracji: a)opalanych paliwami węglowymi wyniosła 46,67 zł/GJ, b)opalanych paliwami gazowymi wyniosła 71,94 zł/GJ, c)opalanych olejem opałowym wyniosła 94,29 zł/GJ, d)stanowiących odnawialne źródła energii wyniosła 44,85 zł/GJ. Podane ceny są cenami netto. " Czyli ze strefy ryczących cztardziestek, nasze miasto ochoczo bieży poza biegun. Biegun niefachowości i głupoty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    entuzjasta(2020-03-31)
  • Biedne miasto idzie w drogie ciepło i na garb bierze utrzymanie dwoch spolek, w tym kilku prezesow dyrektorów uprzywilejowanych. Um w pocie czola pomiedzy zaopatrzeniem miasta w maseczki wypracowalo umowe z eko teraz otwiera pewnie szampany debesciaki.
Reklama