UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • masakra. .sami malkontenci i znajomi, czy jakie licho. .. ludzie obudzcie się, nie znacie całej prawdy jesteście zaślepienie. Piękne słowa to tylko tyle co ta Pani i jej mąż, a także reszta rodzinki może zaoferować, tragedią tego dziecka było to, że urodziło się w tej rodzinie i tyle cierpiało, oni zrobili na tym dziecku i jej chorobie biznes i interes, wyjazdy z dzieckiem. .. to wyjazdy na wakacje nie koniecznie z zabraniem małej, odbudowa i remonty domu, kasa się kreci, oszukani kase na fundacje wplacaja, mała umarła kasa się kończy to co pani przedsiębiorca robi- książkę wydaję, genialne. .. skad oni te pomysły biorą. Bale harytatywne, też były niezłe. Kobieto nie rób już nikomu krzywdy i nie ródz więcej dzieci. .. tragedia i obłuda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    16
    oburzona(2013-10-08)
  • Ty, oburzona a ja Ci życzę śmierci Twojego dziecka jeśli takie masz. .zobaczymy jaki ukręcisz na tym interes.
  • To co piszą tacy ludzie jest okropne ja sama mam chorą córeczkę i oburzające jest to co taka osoba pisze która nie ma pojęcia o tym co znaczy mieć chore dziecko!!!! A co w tym złego że kobieta z doświadczeniem poradzi komuś kogo dotyka taki los ! Ja nie widzę w tym nic złego wręcz przeciwnie :) !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    matkachoregodziecka(2013-10-12)
  • @oburzona - książka powstała jak Marysia żyła, a poza tym treba wyłożyć z własnej kieszeni parę tysiaków żeby książkę wydać.
Reklama