UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłam dziś w Kauflandzie o 9.30.Całe mnóstwo seniorów. Jedna z nich stanęła za mną i rozpakowuje zakupy na taśmę. Myślę sobie- ciężko jej w ręku trzymać to masło i parę innych drobiazgów, to niech wypakuje. Oczywiście, że wypakowała, ale pozostała w odległości może ze 20 cm za mną. Odwróciłam się i zapytałam, czy wie co to jest dystans i dlaczego zakupów nie robi w swoich godzinach. Odzew był natychmiastowy, to rozpoczęła dyskusję z kolejnym seniorem, który stał blisko niej, jak tylko się da. I kogo tu żałować??? Ludzi, co tracą pracę, bo jeden z drugim ma to gdzieś, a rząd wymyśla kolejne abstrakcyjne zakazy?? Bo przekształcają szpitale, by móc im zapewnić łóżko covidów?? Pozostałe jednostki niezakażone niech umierają na inne choroby???!!!! Bo lekarze i pielęgniarki i inny personel szpitala, ma się dla nich narażać i kręgosłupy sobie wyrywać???? Hashtagi: #Dorota
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    58
    8
    Dora2020(2020-11-05)
  • @Dora2020 - Masz rację. Bo zakazami potraktowano ludzi młodych, towarzyskich, odcięto od miejsc spotkań a seniorom milutkie zalecenia się wydaje. Pozostańcie w domu, jak dla mnie to nikt nie słucha tego. Ja codzienne rano widzę tłum emerytów pod budynkiem PZU, bo wiadomo oni tradycyjnie składki opłacają sobie sami w okienku. To malutki przykład codziennej smutnej covid rzeczywistości.
  • @Dora2020 - Seniorzy mogą robić zakupy przez cały dzień a nie TYLKO w godzinach dla seniorów. To reszta społeczeństwa nie może robic zakupów przez te 2 godziny. Zachowała się Pani bardzo niegrzecznie, zamiast atakować można było poprosić o zwiększenie dystansu.
Reklama