UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może mi ktoś wytłumaczyć co dały wszystkie zakazy i nakazy? Chorych przybywa ciągle więcej. Więc chyba jedyne z czym udało się wygrać to z rozwojem gospodarczym. .. Cytat: "Według danych NIZP-PZH w sezonie jesienno-zimowym (1.09.2019-30.04.2020)w sezonie grypowym odnotowano 3 769 480 zachorowań", Czyli dziennie około 18 tyś bez masek obostrzeń i zamykania wszystkiego. A teraz wszystko pozamykane maski na twarzy i ponad 20000 dziennie. Czyli rację mają Ci wirusolodzy -Gut, Simon, Grześkowski którzy w marcu mówili, że maska może szkodzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    12
    tak myślę(2020-11-08)
  • @tak myślę - Odpowiadam: 90% ludzi źle nosi maseczki, czyli tak jakby ich wcale nie nosiła. Co do grypy jej śmiertelność to 0.03%. śmiertelność covidu to 4% w górę. A więc ponad 100 razy wyższa. Zestawianie covidu z grypa to jak porównywanie powodzi stulecia z majowym deszczykiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    yelou(2020-11-08)
  • @yelou - Nie rozumiesz co napisałem- COVID i grypa przenosi się dokładnie tak samo. Więc jak pokazuje czas noszenie masek i zamykanie wszystkiego nic nie dało. Nie piszę o śmiertelności bo te dane są akurat bardzo nieprecyzyjne. Chodzi mi o to jak wirus się przenosi i o to, że działania rządu nic nie dają
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    tak myślę(2020-11-08)
  • @tak myślę - Czytać nie umiesz? No przecież napisałem że ludzie źle noszą maseczki, z odsłoniętym nosem. Wiec można przyjąć że maseczki nosi niewielki odsetek ludzi.
  • @focal - To po co ten nakaz skoro 90% nie potrafi go przestrzegać????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    tak myślę(2020-11-08)
  • @yelou - Covid i 4% i więcej ? W jakiej bajce to wyczytałeś ? To od dawna w Polsce powinno składać się pod siebie 1000 osób dziennie na sam covid. ..
  • realnie jest więcej niż 4%. Wystarczy przejrzeć statystyki różnych krajów. A jak tęsknisz za 1000 zgonów, to zobaczysz je od przyszłego tygodnia. Zgony zwykle idą około 2 tyg za zakażeniami. Od kilku dni mamy około 30 tys zakażeń, więc za tydzień i w kolejnych tygodniach będzie około 1000-1200 zgonów. Prosty rachunek
  • @yelou - Realnie jesteś mitomanem z rachowaniem tez problem widzę. Nie 4% a może 1,5 %. .. Podajesz cyfry z czapki chyba. Z 546tys zakażonych powinno odejść na tamten świat prawie 30.000 osób a mamy poniżej 8.000 to nie opowiadaj głupot. Jeżeli jesteś w średnim wieku przed 50 to masz nikłe szanse na to aby covid Cię pokonał 0,3%. To łatwiej i wypadek na drodze albo ze cegła spadnie z dachu.
  • Zgony już rosną- w październiku o około 10 tyś więcej niż w październiku 2019.A winny temu COVID!!! Bo teraz zamiast leczyć ludzi to pozamykali przychodnie, szpitale, odwołali operacje planowe bo wszystko pod COVID!!! Od marca piszę, że przez COVID umrze więcej ludzi niz na COVID i niestety efekty już widać. Lekarstwo jest gorsze od choroby i pora wreszcie otworzyć oczy!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    elblagpieknemiasto(2020-11-08)
  • @elblagpieknemiasto - 300 osób zmarło na covid w Polsce w 2020
  • @yelou - A jak ty wyliczyleś te 4%. .? Bo gdyby uznać ze dane ktore nam podają w mediach sa prawdziwe. .. .. to mamy 7800zgonow x 500000 zarażonych co daje 1.5%. Skoro wiadomym jest powszechnie ze mozemy spokojnie uznać ze zakazonych jest co najmnnej 5x więcej a moze i 10 x wiecej, to zgnow mamy co najwyzej 0.3 %. Proszę zatem nie siac gówno burzy.
Reklama