UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Unikajcie zakażenia (znacie zasady). Wysypiajcie się. Dbajcie też o innych. Już parę młodych, zdrowych osób, jakie znam mocno oberwało od tej choroby i stało się schorowanymi i niesprawnymi, raczej na stałe :(Myślę że najlepszą strategią będzie bezwzględne trzymanie się w zdrowiu do czasu wynalezienia leku (teraz żaden nie działa, jedynie wspomaga się niewydolny organizm w walce z wirusem). Być może po powszechnych szczepieniach będzie mniej chorych, albo przynajmniej będziemy chorować dużo łagodniej. Póki co róbmy wszystko, co się da, żeby nie chorować i nie zarażać innych.
 • Widzisz gdyby nosili maseczki byliby zdrowi. Zapytaj ich dlaczego nie nosili masek?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  11
  Zdrowia(2020-12-05)
 • @Zdrowia - P. .. głupoty. Przestrzegałem reżimu i jestem 2 miesiąc w trakcie leczenia. Noście maski i uważajcie. Hashtagi: #Qwyy
 • @Zdrowia - Wśród moich znajomych wszyscy zakazili się od kogoś bliskiego. Albo od dzieci (chodzą do placówek, gdzie się masek nie nosi), albo od znajomego - z głupoty, bo mieli jakieś głupie przekonanie, że znajomy to nie zarazi i można go bez maski w domu gościć, albo w pracy - bo w pracy też się przecież jest wśród "swoich"i po co maski. .. U nas w domu od marca była tylko jedna drobna infekcja - dziecko przyniosło z przedszkola. Ja w pracy mam zawsze porządną maskę, a jeśli coś tam piję lub jem, to tylko w samotności i przy otwartym oknie. Mąż praca zdalna. Spotkania z rodziną i znajomymi tylko i wyłącznie w maskach i na powietrzu oraz oczywiście online. Jak ktoś chory, to unikamy, ew coś im podrzucamy na wycieraczkę. Da się. Myślę, że w zdecydowanej większości przypadków da się. Tylko trzeba minimum chęci wykazać i nieco wysiłku w to włożyć. Im bardziej się staramy, tym mniej okazji do zarażenia. Proste, nie łatwe, ale możliwe.
 • Czyli mimo życia prawie jak w więzieniu znajomi się zarazili. Spotkania w masce albo online, unikanie kontaktów, i wszystko na nic. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  Zdrowia(2020-12-05)
 • Czyli co dają maseczki??? Sam napisałeś że NIC!
 • Proponuje udać się do lekarza psychiatry i leczyć tą paranoje !!! Im szybciej tym lepiej !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  11
  Mietek podnietek(2020-12-05)
 • @Mietek podnietek - wracaj na swojego huba podnietek.
 • Skąd te minusy?? Prawdę ciężko przyjąć że zostało się oszukanym i ślepo wierzy się propagandzie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  5
  Tak myśle(2020-12-05)
 • Życie nie jest po to żeby je przeżyć, ale po to żeby żyć. Oszołom straszny jesteś a maska w niczym nie pomaga, chyba ze w grzybicy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Markot(2020-12-05)
Reklama