UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I znowu choroby współistniejące gdyby starszego Pana leczyli dobrze na te choroby współistniejące to i wirus by nie przyspieszył jemu śmierci. Tak samo mógłby zabić tego Pana wirus grypy. Wszyscy czekają na cudowną szczepionkę, a ja się nie zaszczepię bo to bardziej niebezpieczne niż sam wirus i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    15
    Darek153(2020-10-01)
  • @Darek153 - jesteś klasycznym idiotą, który ignoruje fakty i przedkłada ponad nie teorie spiskowe tworzone przez równe sobie ameby intelektualne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    30
    covidowy robert(2020-10-01)
  • @covidowy robert - Nie będziesz mnie uczył o szczepionkach chłopczyku bo moja siostra leży na cmentarzu po szczepionce odry już 25 lat więc mnie nie przekonasz do żadnych szczepień a wy się szczepcie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Darek153(2020-10-01)
  • @covidowy robert - Ale ze co na grypę też się co sezon każdy szczepi? Przeciez ona też jest strasznie groźna i ludzie to olewają ja mam problemy kardiologiczne po przechodzonej grypie ale co tam teraz covid w modzie jego się bójmy. A może poprostu leczmy ludzi by nie mieli chorób współistniejących. Zgodzę się że jeśli ktoś ma problemy sercowe czy jakieś tam krazeniowooddechowe to ten covid groźny ale tak samo jak grypa angina czy przeziebienie
  • @covidowy robert - A ty jesteś klasycznym imbecylem, który wierzy we wszystko co wielki świat tobie powiedział. TVP, TVN Polsat, od marca 24 godziny na dobę trąbiły o pandemii, straszyli ludzi niewyobrażalnym kataklizmem, to po takim praniu mózgu małż albo meduza które tego mózgu nie mają wiedziały by że to pranie mózgu a nie prawda o wirusach, których jest na świecie miliony, a nikt tak się ich nie boi tylko koronawirus.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Darek153(2020-10-01)
Reklama