UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • d*rniu, maska chroni innych, a nie noszącego, zakumasz w końcu?
  • Szkoda słów. Ciemnota i głupota nigdy tego nie zalapie. Była tępa w szkole, więc z jakiej racji potem ma nagle zacząć myslec. Znajdzie "w necie"podobnego sobie ciemniaka, który powie jej że maseczki nic nie dają, i już jest oświecona na wieki. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    yelou(2020-12-06)
  • maska nikogo nie chroni, kawal szmaty ktora powoduje ze wirus oklada sie na niej blisko drog oddechowych
  • maska nikogo nie chroni, sprawia ze wirus na niej osiada z kazdym oddechem. Jest jego skupiskiem trzymanym na twarzy, slina w jamie ustnej i wlosy w nosie sa ochroną,
  • @yelou - Jak widzę, kolejny festiwal obrażania ludzi. .. jedyne, co potrafisz, to właśnie to czynić. .. ja nie znalazłem nikogo, kto by mi powiedział, że maska nie daje nic. .. sam pomyślałem. .. maska z wielkimi dziurami. .. maska z małymi dziurami. .. żadna różnica. .. jedna przepusci więcej, a druga mniej. .. nie będę się tu rozwijał na temat wywodu, że chirurg nosi maskę, bo to zupełnie inna rzeczywistość (odsyłam do źródeł wiedzy o tym). .. wspomnę tylko, że wiedza ta się opiera o badania, które trwały kilka lat, a nie kilka miesięcy. .. dodatkowo wniosek z obserwacji. .. nosicie te maski i się zakażacie. .. Panie w biedronce mają kontakt z tymi bez masek i same ich nie noszą tak, jakbyście sobie tego życzyli, a nie zakazaja się. .. to o co tu chodzi? Maja szczęście? Wirus je omija? Śmieszne są te maski i denaturat, którym Sobie płukacie ręce. .. ja zdecydowanie bardziej wolę wodę i mydło. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Cogitans(2020-12-06)
  • @yelou - Napisz co dają???? W Szwecji nie noszą i mają mniej chorych na 1 milion mieszkańców od Polaków, Niemców, Francuzów Belgów, i wielu wielu innych!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    tak myślę(2020-12-06)
  • @yelou - Tyś jest oświecony. Jak naród korei
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Co za kraj(2020-12-06)
  • @yelou - Idź do TVP. Będziesz takim ekspertem jak Najman. Ciągnie tłuk do swego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Marek kk(2020-12-06)
  • @yelou - Ty właśnie jesteś ekstraktem głupoty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Taka sytuacja(2020-12-06)
Reklama