UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nim szczepionki będą w Polsce, Wielu z Nas pożegna ten świat, bo niektórzy chodzą bez masek. A odległości to mało Kto zachowuje. Amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Na ulicach w sklepach ...(2020-12-06)
  • @Na ulicach w sklepach ... - A jak przyjdą szczepionki, to wielu z Was będzie się borykać z ich powikłaniami i odczynami poszczepiennymi. .. Wtedy będziecie Sobie wszyscy gratulować, że udało się Wam "ochronić"przed wirusem. .. ciekawi mnie, jakie lekarstwo Wam zaoferują na dolegliwości związane z chorobami po szczepionce?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Cogitans(2020-12-06)
  • @Cogitans - Właśnie przeczytana na WP: "Rząd pracuje nad benefitami dla osób, które zaszczepią się przeciw COVID-19.Według informacji nieoficjalnych, jedną z form zachęty ma być zdjęcie z nich obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Rządowy plan ma zostać zaprezentowany w poniedziałek"Zaczyna się segregacja. .. A proszę o wyjaśnienie- czy jeśli się zaszczepi to nie będzie bezpieczny???? Przecież szczepionka ma go chronić więc nie powinien się bać niezaszczepionych. To po co te szczepienia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    tak myślę(2020-12-06)
  • @tak myślę - Te prace Pan Dworczyk już w ubiegłym tygodniu zapowiedział. .. jasne jest, że żeby zmusić ludzi do przyjęcia tej trucizny, to trzeba ich czymś zachęcić. .. i tak znaczną część poleci po ten zastrzyk. .. mam nadzieję, że będzie to jakieś placebo, bo w przeciwnym razie kuku sobie wszyscy zrobią. .. z drugiej strony zastanawiam się, czy te de. .. le z rządu będą miały na tyle odwagi, żeby dac większe przywileje tym, którzy się szczepia? Wydaje się, że nie, bo jak się okaże, że odczyny poszczepienne będą znaczne, to się będą bali pozwów i wyroków za zachęcanie do przyjęcia trucizny. .. zresztą. .. co oni mogą obiecać? Kolejne 500? Chyba tylko na tyle ich stać. .. (oczywiście nie finansowo)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Cogitans(2020-12-06)
Reklama