UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kochani. Ja nie jestem po Covidzie, a potrzebuje Waszej pomocy. Zachorowalem na bardzo rzadka chorobe, jedna osoba na 100000 ludzi. to choroba pluc, IDIOPATYCZNE ZWLOKNIENIE PLUC. CZekam na kwalifikacje do PRZESZCZEPU PLUC. Moja prosba do Was Elblazan. Zbieram na przenosny KONCENTRATOR TLENU, ktory pomoze mi lepiej funkcjonowac i doczekac PRZESZCZEPU PLUC. Ten koncentrator to dla mnie bardzo duzy wydatek i nie stac mnie na zakup. Koszt to w granicach 4550 do 15000 tys. NFZ, nie dotue. Porsze pomozcie.
  • @mir - Do prezydenta miasta napisz. Ten wydaje 60 tys zł na światełka, powinien ci kupić to czego potrzebujesz. Jak odmówi napisz o tym.
  • @mir - a w tv podali, że babce z rybnika zrobili przeszczep w gdańsku w 3 dni.
  • tak, widzialem ta pania. Ja juz bylem na trsnspsntologi
  • Kolego, widze, ze Ty tak duzo piszesz tu na stronkach, moze bys mi tez pomogl. Nie dajsc rady zebym do Prezydenta pisal. Moze Elblazanie za Twoja namowa pomogliby mi. Pozdrawiam Mirek.
  • @mir - Mozna wypozyczyć, 100zl / miesiecznie to kosztuje.
  • wiem, ze mozna wypozuczyc, ale to jest stacjonarny na prad. Nie mozna z nim poruszac sie po domu.
Reklama