UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • te osoby, które twierdzą, że znają. .. na jakiej podstawie tak twierdzicie? bo lekarz tak powiedział? za stwierdzenie covida jest kasa, więc odpowiedź nasuwa się sama.
  • A kto płaci za te stwierdzenie śmierci przez covid? Bardzo mnie to ciekawi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    14
    PędzącaKuciapa(2020-10-18)
  • Jakieś konkrety??? Kto płaci? Ile płaci? Komu płaci? Bo jak coś chcesz przekazać to przekazuj rzetelnie.
  • Bo leżą w szpitalu, mają zajęte płuca, duszności takie ze nie mogą mówić i pozytywny wynik testu. Głąbie niedowiarku.
  • @Tsom - Mają informację od pani Marysi z warzywniaka co na fejsie jej powiedzieli
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Pomoglem?(2020-10-18)
  • @Tsom - no przecież na loterii wygrywają w lotka jak bolek
  • Widziałem wynik. .. Mysle że tylko takie osoby dają plus. .. Ale widzę że szukasz dziury w całym więc zapraszam jutro na Żeromskiego na oddział chorób płuc. .. Może się po nim przespaxerujesz bez maseczki i odwiedzisz chorych. .Niedowiarku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    NormalnyPan(2020-10-18)
  • @NormalnyPan - Normalny Pan @ Mnie też minusowali. I ostatni raz wypowiadam się bo patrząc na komentarze to ze 2 lub 3 zdarzają się sensowne. Ludzie nie mają pojęcia a plotą takie bzdury że w głowie się nie mieści. Pełno medyków znajduje się wśród komentujących. Internet i hejt wyprał mózgi. Dużo zdrowia życzę pacjentom Żeromskiego i dużo zdrowia i siły dla personelu. Jestem z wami!!!
  • @Carla - Co oznacza sensowny komentarz? Zgodny z ogólną narracją? Czy taki, z którego wynika jakaś logika? Sens? Ja wiem, że w dzisiejszych czasach panuje postmodernistyczne podejście do rzeczywistości. W skrócie i w okrojeniu. .. To jest prawdziwe, co większość uznała za prawdziwe. .. , ie zmienia to jednak faktu, że tradycyjna logika nadal funkcjonuje. .. zgodność twierdzenia z rzeczywistością nadal jest wyznacznikiem prawdy. .. prawda zaś staje się podstawą do analiz. .. wyciągania wniosków. .. a prawda, która zjawia się z całej sytuacji związanej z covid raczej nie prowadzi do wniosków, które są lansowane. .. może w obecnych czasach już logiki na studiach nie ma. .. może jest ona traktowana jako zło konieczne. .. Ale od niej wszystko się zaczyna. .. jak ktoś nie pojmie jej, to cała reszta już jest bez sensu. .. bo wszystkie tezy oparte są na fałszywych założeniach. .. to tak trochę w ramach nauki odnośnie metologii badań. .. jakichkolwiek. .. zwłaszcza tych, które prowadzimy organoleptycznie każdego dnia codziennego. .. warto czasem coś pojąć i zgodnie z tym funkcjonować. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Cogitans(2020-10-18)
  • Jaka kasa? Odwoływane są zabiegi za które jest większa kasa weź człowieku zacznij myśleć. Apropo za zabieg wszczepienia więzadła jest kilka tyś 2gidziny maks roboty a właśnie przesuwają
Reklama