UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma czym się przejmować. Ludzie rękami i nogami bronią się przed testem, obawa przed stygmatyzacją w społeczeństwie, utratą pracy itp. A dopiero co Pan Premier odtrąbił taki sukces, że klękajcie narody, niski poziom bezrobocia, jesteśmy gospodarczo nr 1 w Europie, jest gospodarczo lepiej niż przed pandemią. Wszyscy europejscy premierzy jak to usłyszeli w Brukseli klękali wołając o Panie nasz jakżeś to uczynił ?
  • O Panie nasz jak żeś to uczynił?. .. mam rozumieć że to pytanie do mateuszka?naszego cudotwórcy? Jak nie patrzeć, to rzucił wszystkich na kolana. Postawmy mu pomnik! zasłużył. .. .. jak nikt inny
  • Tak do naszego cudotwórcy, szczerego złoto-mówcy, pełniącego obowiązki Premiera aczkolwiek, chodzącego na pasku Prezesa, podgryzanego po kostkach przez złego Zbyszka. Facet nie ma lekko. Pinokio w bajce to miał przerąbane nos mu rósł jak kłamał ale to tylko w bajkach. ..
  • "Nie ma czym się przejmować. .. ", ciesz się, że nie rządzi Miller czy Tusk lub Kopacz wtedy leżał byś już dawno 2 metry pod ziemią, biedaku pozbawiony myślenia. Dalej oglądaj TVN i pluj na Rząd, wszyscy ci bezmyślni plują, uważajcie oby siebie nie opluć.
Reklama