UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zgony dopiero się rozkręcają niestety. A to jest spowodowane, że zazwyczaj chorzy umierają 2-3 tygodnie po zakażeniu. Gdzie są (dzisiaj, kiedy zgony na Covid w ostatnich dniach to główna przyczyna śmierci Polaków)"antycovidianie", którzy krzyczeli, że na koronę umiera tylko parę osób dziennie i jest lżejsza niż grypa?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    6
    mieszkawEG(2020-11-26)
  • @mieszkawEG - Bo takie są fakty, nic się nie rozkręca tylko z masy zakażeń wychodzi do 2% osób, które przegrały walkę, których osłabiony organizm poza wirusem walczył z przewlekłymi chorobami. Więc trzeba być skończonym tumanem, żeby ogłosić, że wirus jest śmiercionośny ponad statystykę innych wirusów. Grypa to wirus, covid to wirus. Grypa zabija i covid zabija. Zapalenie płuc też zabija jak się nabawisz w podeszłym wieku. Włącz myślenie albo sparuj czasem kilka informacji, którymi karmi nas rząd. Bo skoro szczepionka ma uzdrowić nas jako społeczeństwo po co Minister Zdrowia mówi o tym, że maseczki zostaną z nami na wieczny czas. Ja już nie wiem czy szczepionki będą podawane 18 stycznia rano czy popołudniu, bo mam zarezerwowaną wizytę w salonie i odbieram samochód elektryczny polskiej produkcji. .. i nie wiadomo jak życie planować.
  • @mieszkawEG - W dalszym ciągu twierdzę, że powinieneś się leczyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Szef firmy ostaniej drogi(2020-11-26)
  • @mieszkawEG - Ty tak normalnie, czy z telewizji czerpiesz te bzdury bez pokrycia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    NadszyszkownikKilkujadek(2020-11-26)
  • Przecież to troll jest.
  • @mieszkawEG - Aktualnie dziennie umiera więcej osób na koronę, niż przeciętnie na grypę przez CAŁY ROK. Nawet, jeśli policzyć tylko osoby bez innych obciążeń (swoją drogą głupie rozgraniczenie, bo jak ktoś ma chorobę wieńcową albo astmę, to większość infekcji wirusowych po prostu przechodzi i zdrowieje, a tu grube tysiące umierają, choć mogliby żyć jeszcze długo). I zauważmy też, że w zwykłym sezonie grypowym ludzie na siebie kichali bez skrępowania i mało kto ręce mył, szkoły działały, kina, imprezy nie imprezy. No elo, tu nie ma porównania! Jak ktoś jeszcze bredzi, że covid nie jest groźniejszy od grypy, to chyba powinien poszukać psychologa, bo to jest mechanizm wyparcia świadczący o problemach emocjonalnych.
  • @mieszkawEG - Przyciężki covidioto, zobaczysz za listopad liczbę ofiar "długo zdrowotnego", z domu nie wyjdziesz bez dwóch kasków na łbie. Ludobójstwo trwa, zgodnie z wytyczonym planem. W Szwajcarii właśnie wdraża się w szpitalach procedurę DNAR, czyli mówiąc po ludzku, eliminacji 60 + z problemami płucnymi i sercowymi. Podpisujesz kwita o tak zwanej "niereanimacji"i eutanazję masz na legalu, robiąc przysługę społeczeństwu przy okazji. Na marginesie, skala globalnych zachorowań na grypę spadła w tym sezonie jak do tej pory o 98%. Cud, panie, cud.
  • @Wiem - Mechanizm wyparcia świadczący o problemach emocjonalnych o tak widać to u takich osób mniej więcej jak @mieszkawEG i póki co u Wiem
Reklama