UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tymczasem na Stadionie Narodowym wiat hula i czeka oficjalnie jako rezerwa taktyczna na III falę pandemii. Ten as z rękawa, joker naszemu Premiera i MZ okazuje się być medialną wydmuszką. Styczeń może luty i dzień Świstaka będziemy mieli, wystarczy tylko trochę poluzować kajdany. Otworzyć restauracje, za nimi puby, stadiony, widowiska kulturalne koncerty itp. itd.
  • - Powiedz mi, po co jest ten szpiyal? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten szpital? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest szpital na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym szpitalem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest szpital społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zamkniemy, do wiosny. I co się wtedy zrobi? - Protokół zamknięcia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.
  • Szpitale tego typu są tworzone w celu przyszłych szczepień a nie przyjmowaniu chorych to raz. Dwa trzeba się zaszczepić dwa razy wiec poleżysz sobie od szczepienia do szczepienia żebyś nie uciekł.
Reklama