UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Wiem - podpisuje się wszystkimi rękoma, pod tym co napisałeś @NadszyszkownikKilkujadek oraz @Szef firmy ostaniej drogi - powiedzcie to mojemu ojcu co ledwo co przeżył mając obustronne zapalenie płuc i poważne duszności. Pomijam fakt, że 1/3 mojej rodziny przeszła już Covid z różnym skutkiem (na szczęście nikt nie zszedł z pokładu chociaż było już blisko). Pozdrawiam i mimo wszystko zdrowia życzę - byle byście nie musieli na własnej skórze sprawdzić czy macie rację co do delikatności tego wirusa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    mieszkawEG(2020-11-26)
  • @mieszkawEG - Jeszcze na wolontariat wyślij, będzie pełen "zajob pakiet". Fajnie, że żyjesz Ty i Twoja rodzina, niestety tyle szczęścia nie mieli Ci, co w październiku odeszli "nadprogramowo", bez covidowej pomocy i musieli się pożegnać z tym światem w sposób bardziej tradycyjny, niż modny. Taki mały skutek uboczny covidozy. Dane o takich zgonach za Listopad będą elektryzujące, już to wiadomo
Reklama