UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @hd - Czy ja dobrze rozumiem, że jesteś zwolennikiem eliminacji osób starszych tj. naszych ojców i dziadków w wieku 60+ ? Twój post jest równie chaotyczny, jak niezrozumiały dla osoby mającej choć krzty rozumu. Twoje teorie spiskowe nie mają jakiegokolwiek odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nazywasz "covidiotami"osoby, które boją się zachorowania, które może wiązać się z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu bądź nawet śmiercią? Gdzie zgubiłeś rozum? A może nigdy go nie miałeś? Mimo wszystko pozdrawiam i zdrowia życzę, szczególnie tego odpowiadającego za racjonalne myślenie i szacunek dla innych :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  mieszkawEG(2020-11-26)
 • @mieszkawEG - Chciałeś napisać "dla osoby niemającej choć krzty rozumu", rozumiem, tylko się omskło? Wtedy będzie zrozumiały ten twój bełkot. Czego covidioto nie rozumiesz? Szwajcarzy "odpalają"schorowanych starszych ludzi, bo im system nastawiony na leczenie zajoba zapychają. U nas to się załatwia "długiem zdrowotnym"i kładzie hurtowo do piachu ludzi, którzy covida na oczy nie widzieli. Dotrze w końcu do zabetonowej główki liczba blisko 12 000 tysięcy takich ofiar z października, czy nie? Ofiar obłędnej polityki, którą tu na Portelu od dawna suflujesz i popierasz. Musisz sumienie mieć z granitu. Ludzką rzeczą jest chorować i umierać, tak było jest i będzie, ale nigdy tak nie było, żeby w imię ratowania zagrożonego realnie 1 procenta społeczeństwa, niszczyć, a często jak te przykładowe 12 000,pozbawiać życia pozostałych, czy demolować ludziom dorobki życia. Chcesz knajpę kupić za 1/5 ceny? Jedź do stolicy, trwa wyprzedaż. To są realne skutki"dbania"o ten jeden procent. Tragedie życiowe innych i ruina gospodarki.
 • @hd - Brawo. Ale uwierz Twoje wołanie niestety niewiele da. .. Ludzie są zaślepieni TV i uwierzą we wszystko. Jakby w TV zaczęli mówić że chodzenie na kolanach chroni przed COVID po dwóch tygodniach 80% chodziłoby na czworaka. .. .
Reklama