UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rożnica w stwierdzeniu że coś może być, a jest jest ogromna, wiec nie ma sie czym denerwować. Po drugie po co obostrzenia jak zgony czy cieżkie stany są tylko wśrod nie zaszczepionych(ponad 99%). Ludzie mają możliwość zaszczepienia sie z dnia na dzień, wiec jeśli nie korzystają to ich wybor i nawet ewentualna śmierć takich ludzi mnie nie wzrusza. Byłem już na 6 pogrzebach kowidowych i w wiekszości zmarli nie zdążyli sie zaszczepić. Jeśli by mkgli a tego celowo nie zrobili na taki pogrzeb bym nie poszedł. Mam żegnać głupote i zazarem ciemnote?Szczepiony bylem już 3 miesiące temu. W Szwecji złapałem kowid od wnuka, ktory przywlokł to z przedszkola i nawet nie miałem gorączki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Krzysztof M(2021-08-05)
  • @Krzysztof M - spoko, ja też się zaszczepiłem i jestem rozżalony, że narobiono ludziom nadziei, a teraz wychodzi lipa. Gdyby mówili: "zaszczepcie się, jest szansa, że dzięki temu może być lepiej, co prawda nie wiemy tego, bo i skąd, ale innej metody nie mamy, trudno, ryzyk fizyk". To codziennie pysznili się, sypali procentami (niekiedy z dokładnością do miejsca po przecinku)sprawiając wrażenie, że wszystko już wiedzą i policzyli. A tymczasem g. .. o wiedzieli i g. .o wiedzą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    gosc342(2021-08-05)
  • @Krzysztof M - Ty to jestes super gosc: jaki na czasie i oświecony, wyedukowany, fiu fiu. .. Możesz smialo wystepowac jako ekspert ds. covid obok profesora Simona i jemu podobnych. ..
  • @Krzysztof M - "Mam żegnać głupote i zazarem ciemnote?"Gdyby wszyscy mieli tak zasadnicze podejście do kwestii pogrzebów to na twoim byłby tylko personel naziemny. .. no może jeszcze żona jako ofiara syndromu sztokholmskiego. .. Krzysiu, ale wiesz, ze ten szwedzki koronkowy to nic nie wart. .. Złapałeś od wnuka, a skąd wiesz, ze to był koronkowy, a nie zwykły katar ? Jakiś teścik PCR, czy po prostu miałeś objawienie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    GłębokaMyśl(2021-08-06)
Reklama