UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oddzial hirurgii dzieciecej jest jedyny na nasz powiat z tego co sie orietuje. Przykro jest czytac ludzi bez empatii piszacych tylko osobie egoistow. Wiem ze jest ciezko nam ludziom i lekarzom calemu personelowi medycznemu. Ale ludzie sa tez INNE CHOROBY A NIE TYLKO COVID, POPROSTU NA SAME SLOWO COVID ŻYGAC SIE CHCE . .. Nie jestem antycovidowcem bo w gronie moich znajomych 5 osob mialo Przeszli to bardzo łagodnie albo bezobjawowo i uwierzcie ze byli w różnym wieku od 5 lat do 65 i maja sie super, życze zdrowia wszystkim w tej chorobie. Wirusy byly i beda i covid tez byl poprostu musimy sie z tym nauczyc zyc. Pozdrawiam
  • @Fibi - Tylko że jak Covid złapie to tak poharata człowieka że jest inwalidą. A to do pana dotarło ?.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Myślący(2020-10-09)
  • @Myślący - :))))))))ale sie uśmiałem. Panie myślący (chociaż nie wydaje mi sie)za dużo tv. Pokaż mi Pan tych inwalidów po srovidzie, bo paru co przeszli znam ale inwalidy-czytaj aktorzyny opłaconego, żadnego. Pan rozumiem jest ten inwalida po covidzie. .. ale umysłowy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Chwd c19(2020-10-09)
Reklama