UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To na pewno film bez żadnej moralnej wartości dodanej, promujący postawy nihilistyczne i bezideowe. Dobór obsady jest tu swoistym papierkiem lakmusowym i zdecydowanie zapowiada czego możemy się po tym w cudzysłowie dziele spodziewać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    31
    TeofilSkorupa(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - Skorupa, ty na serio to wszystko piszesz? bo w. .. sz bardziej niż czerwony towarzysz. mam wrażenie że chyba dla beki ktoś to pisze bo ż ciężko uwierzyć że można mieć tak poprzestawiane we łbie. zresztą nie tylko ja tak sądzę, masz już tu sporą grupkę antyfanów. zawsze jakieś żale albo dyrdymały wzięte z sufitu. aż wstyd za ciebie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    2
    obserwator komentatrzy(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - no wlasnie ale o tym nie dobra jest mowic najlepiej minusowac, lepiej do baru na piwo udawac ze slonko swieci
  • @obserwator komentatrzy - Przepraszam za szczerość ale wydaje mi się pan jednostką ograniczoną intelektualnie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    16
    TeofilSkorupa(2021-06-03)
  • To wiadomo prawda często jest dla wielu osób niewygodna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    18
    TeofilSkorupa(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - Panie Teofilu kochany! Po prostu nie idź Pan do kina! Spędź Pan czas inaczej, nabierz Pan dystansu! Nie wszystko musisz Pan komentować, nie wszędzie czai się zło i podstęp, nie wszystko trzeba analizować i rozkładać na czynniki pierwsze. Pan to rozkłada, w Pana głowie za dużo się dzieje, dzieje się złego. Życzę Panu wszystkiego najlepszego, ugryzie się Pan czasem w język, złą energię upuści Pan na spacerze, może kiedyś wszystko na nowo się w Pana głowie ułoży 😊 Na tą chwilę nikt Pana nie traktuje poważnie. .. jest Pan maskotką, internetowym klaunem, szarpiący się wariatem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    Cześć i powodzenia(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - Radosny nasz Filciu najdroższy to tylko tak wygląda z perspektywy inteligenta takiego jak ty. Nie próbuj ogarniać swym przenikliwym umysłem takich wypowiedzi, bo to działanie z góry skazane na niepowodzenie. .. Potem piszesz pościk taki jak ten i znowu wszyscy wiedzą, że posiadasz umysłowość pantofelka, bądź takową kreujesz ku uciesze gawiedzi i pożytkowi umiłowanej siły przewodniej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    GłębokaMyśl(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - Towarzyszu, niech żyje Wiesław
  • @TeofilSkorupa - Czy pan nadaje swoje wypowiedzi z jakiegoś zamkniętego miejsca?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    suwerę(2021-06-04)
  • @suwerę - Pewnie z miejsca z widokiem na kanał sueski :-D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-06-04)
Reklama