UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Co zaś do tego pytania odnośnie "szacunku do junkierki", to wyjaśniam uprzejmie, że jako potomek klasy ludowej, o korzeniach robotniczo-chłopskich, nie mam w sobie zbyt wiele szacunku do żadnych przedstawicieli klasy wyzyskiwaczy, właścicieli niewolników i grabieżców ludu oraz Rzeczpospolitej, eufemistycznie nazywanych dziś "szlachtą"czy też "arystokracją", zamiast po prostu a zgodnie z prawdą "złodziejskimi przedstawicielami aspołecznych elit"i akurat ob. von Donhoff nie jest tu żadnym wyjątkiem, choć oczywiście doceniam wysiłek intelektualny i jakoś tam klasowy, który wzięła na swe barki, zasługując w konsekwencji na całkiem zaszczytne miano "czerwonej hrabiny". Pozdrawiam i idę robić rzeczy, m. in. te niecierpiące zwłoki, dla pomyślności ludowej i powszechnego szczęścia:)[PS. W cyklu "historycznym"opublikowałem tu 3 (słownie: trzy)komentarze, z których ostatniego wciąż nie widzę; mam nadzieję, że za chwilę Redakcja opublikuje również ten ostatni:)] Hashtagi: #antyfaszyzm, #WalkaKlasCalyCzas, #historia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2021-04-15)
  • @RobertKoliński - "Co zaś do tego pytania odnośnie "szacunku do junkierki"GM przeczytała pańskie komentarze uważnie i choć zasadniczo zgadza się z ich treścią to pozostaje przy swoim stanowisku pozostając z szacunkiem do zaprezentowanego w częściach 1 - 3.Szkoda, że dopisał pan ostatni post. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-04-16)
Reklama