UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z Kartą Dużej Rodziny taniej na sekcje w Światowidzie

 
Z Kartą Dużej Rodziny taniej na sekcje w Światowidzie
fot. nadesłana

O połowę taniej mogą płacić rodzice za uczestnictwo dzieci w sekcjach działających w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Ulgą może zostać objęte drugie i kolejne dziecko biorące udział w tych samych zajęciach sekcyjnych.

Do korzystania z ulgi uprawniona jest rodzina, w której jest co najmniej dwoje dzieci do lat 18, a także dzieci w wieku do 25 lat, które uczą się w szkole wyższej. Ulga dotyczy również dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności (umiarkowanym lub znacznym – na okres ważności orzeczenia).
       Aby skorzystać z bonifikaty trzeba posiadać Kartę Dużej Rodziny (lokalną lub ogólnopolską). W przypadku braku karty można złożyć pisemny wniosek o przyznanie ulgi z podaniem danych dzieci uczestniczących w zajęciach sekcyjnych i nazwy tej sekcji.
       Szczegóły na stronie.
      
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...