Działki, gruntySprzedam za 112 448 zł Ogł. nr 921239
z 22 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ

ZLOKALIZOWANE W MIEJSCOWOŚCI MARIANKA KOLONIA

W SPOKOJNEJ I MALOWNICZEJ LOKALIZACJI

W SĄSIEDZTWIE POLA GOLFOWEGO SAND VALLEY

OFERTA:

KINGDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane w miejscowości Marianka Kolonia, w spokojnym i malowniczym otoczeniu innych domów jednorodzinnych, a także w bliskim sąsiedztwie renomowanego pola golfowego Sand Valley.

LOKALIZACJA:

Działki znajdują się w miejscowości Marianka Kolonia, położonej w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Pasłęk, w odległość w zaledwie 1 kilometra od węzła trasy S7 Pasłęk Północ, daje szybkie połączenie z Elblągiem oraz Pasłękiem, a zarazem gwarantuje spokój i uroki życia blisko miasta.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Działki o powierzchni:

Działka nr 1: 1248 m2
Działka nr 2: SPRZEDANA
Działka nr 3: 1159 m2
Działka nr 4: SPRZEDANA
Działka nr 5: SPRZEDANA
Działka nr 6: 1016 m2
Działka nr 7: 1021 m2
Działka nr 8: 1166 m2
Działka nr 9: 1004 m2
Działka nr 10: 1259 m2
Działka nr 11: SPRZEDANA
Działka nr 12: SPRZEDANA
Działka nr 13: SPRZEDANA
Działka nr 14: 1037 m2
Działka nr 15: 1047 m2
Działka nr 16: 1056 m2
Działka nr 17: 1065 m2
Działka nr 18: 1495 m2
Działka nr 19: 1588 m2
Działka nr 20: 1007 m2
Działka nr 21: 1006 m2
Działka nr 22: SPRZEDANA
Działka nr 23: SPRZEDANA
Działka nr 24: 1006 m2

Działki objęte są studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Na wszystkie działki zostały wydane warunki zabudowy z parametrami:
- budynek mieszkalny jednorodzinny (nie wyznaczono konkretnej linii zabudowy),
- wskaźnik maksymalnej i minimalnej nadziemnej intensywności zabudowy od 0,05 do 0,6,
- wskaźnik wielkości powierzchni nowej zabudowy w stosunku do powierzchni przedmiotowego terenu w wysokości do 21%,
- szerokość elewacji frontowej od 7,0 m do 16,0 m,
- wysokość głównej kalenicy lub wysokość budynku od 6,0 m do 9,5 m,
- geometria dachu jako: dach symetryczny, dwuspadowy o kacie nachylenia połaci od 25° do 45°,
- kierunek głównej kalenicy dachu równoległy lub prostopadły w stosunku do frontu lub granic bocznych przedmiotowego terenu,
- minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej to 10%,
- maksymalnie do 2 kondygnacji nadziemnych.

Sieć energetyczna i wodociągowa w drodze dojazdowej. Dodatkowo jest opłata za udział w drodze dojazdowej 9 tys. Dojazd do działek drogą polną wewnętrzną z gminnej drogi asfaltowej.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

Świetny dojazd: Zaledwie 1 km od węzła trasy S7 (Pasłęk Północ), co gwarantuje błyskawiczne połączenie z Elblągiem i Pasłękiem.
Otoczenie: Spokojna, malownicza okolica w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej.
Wydane Warunki Zabudowy: Brak konieczności oczekiwania na decyzję o WZ  parametry są już określone.
Duży wybór powierzchni: Dostępne działki o optymalnych wymiarach (od ok. 1000 m2 do blisko 1500 m2).

INFORMACJE FINANSOWE:

Działka nr 1: 139 776 zł
Działka nr 2: SPRZEDANA
Działka nr 3: 129 808 zł
Działka nr 4: SPRZEDANA
Działka nr 5: SPRZEDANA
Działka nr 6: 113 792 zł
Działka nr 7: 114 352 zł
Działka nr 8: 130 592 zł
Działka nr 9: 112 448 zł
Działka nr 10: 141 008 zł
Działka nr 11: SPRZEDANA
Działka nr 12: SPRZEDANA
Działka nr 13: SPRZEDANA
Działka nr 14: 133 773 zł
Działka nr 15: 135 063 zł
Działka nr 16: 136 224 zł
Działka nr 17: 137 385 zł

Działki z bezpośrednim dostępem do sieci wodnej i kanalizacyjnej :
Działka nr 18: 192 855 zł
Działka nr 19: 204 852 zł
Działka nr 20: 129 903 zł
Działka nr 21: 129 774 zł
Działka nr 22: SPRZEDANA
Działka nr 23: SPRZEDANA
Działka nr 24: 129 774 zł

Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu jednego dnia.
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

TOMASZ STEFANOWICZ
Nr licencji pośrednika 23696
TEL. 508-544-053
KINGDOM NIERUCHOMOŚCI
Biuro: ul. Ogólna 63A, 82-300 Elbląg
www.kingdomelblag.pl

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
1004 m²
Cena:
112 448 zł   (112,00 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Elbląg, Ogólna 63A

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.kingdomelblag.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 389 000 zł Ogł. nr 920278
z 16 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE

Z BALKONEM

W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA

ULICA ODZIEŻOWA, ELBLĄG

Premium
Elbląg          AUTO  SPA  ZAPRASZAZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKAKompleksowe

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 920347
z 16 maja

        AUTO  SPA  ZAPRASZA

ZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKA

  • Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży dla klientów indywidualnych, komisów 
  • Obsługa samochodów flotowych, osobowych, dostawczych  w zakresie utrzymania bieżącego porządku

  • Powłoki kwarcowo – ceramiczne

  • Korekta lakieru, korekta reflektorów

  • Pranie tapicerki samochodowej

  • Czyszczenie tapicerki skórzanej 

  • Zabezpieczenie lakieru woskiem / maszynowo

  • Zapraszamy do kontaktu i współpracy

    Czynne: pn- pt 8.00- 16.00 Sobota  8.00- 12.00

    Elbląg Piławska 2

Premium
Elbląg PRYWATNA  SPRZEDAZ. 1 piętro. Balkon   Media miejskie Nowsze zasoby
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

Lokale mieszkalneSprzedam za 437 000 zł Ogł. nr 920621
z 18 maja

PRYWATNA SPRZEDAZ. 1 piętro. Balkon Media miejskie Nowsze zasoby
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

Premium
Elbląg 🌟 Profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, obić tapicerskich - RITTA   Świeżość i blask