Lokale mieszkalneSprzedam za 389 000 zł Ogł. nr 920278
z 16 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE

Z BALKONEM

W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA

ULICA ODZIEŻOWA, ELBLĄG

Chcesz zamieszkać w samym centrum, mając pełną infrastrukturę miejską dosłownie w zasięgu ręki? 
To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć czas spędzany na dojazdach i cenią sobie bezpośredni dostęp do sklepów, usług oraz terenów zielonych. 
Dzięki aranżacji czterech oddzielnych stref na kompaktowym metrażu, nieruchomość oferuje prywatność każdemu z domowników lub możliwość wydzielenia wygodnego miejsca do pracy zdalnej.

 

OFERTA:

 

KINGDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze. To unikalna przestrzeń, która dzięki przemyślanej aranżacji oferuje aż cztery oddzielne strefy, pozwalając na idealne pogodzenie życia towarzyskiego z potrzebą prywatności i domowej organizacji.

 

LOKALIZACJA:

 

Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Odzieżowej w Elblągu, w ścisłym centrum miasta. Okolica w której znajduje się nieruchomość posiada świetną infrastrukturę, w pobliżu szkoły, przedszkola, lokale usługowo-handlowe, Biedronka, Rossmann, Kaufland, siłownia, apteki. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta dzięki znajdującym się w pobliżu licznym przystankom komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości Starówka oferująca wiele atrakcji turystycznych, a także Park Planty, zapewniający miejsce na spotkania, spacer z dzieckiem, czy po prostu na chwilę odpoczynku i relaksu od codziennej monotonii. 

 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

 

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. 
Na powierzchnię 52,5 m2 składają się:
- salon z wyjściem na balkon,
- osobna jadalnia, z możliwością powrotu do funkcji pokoju,
- pokój dziecięcy,
- dodatkowy pokój, który idealnie sprawdzi się jako pojemna przestrzeń na przechowywanie lub ciche miejsce do pracy zdalnej,
- kuchnia w zabudowie ze sprzętami AGD,
- łazienka z wanną, wc i pralką,

 

Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy. Obecny układ pozwala na bardzo wygodne rozdzielenie funkcji dziennych od sypialnianych.

Budynek, w którym znajduje się prezentowane mieszkanie jest po termomodernizacji. Klatka schodowa jest czysta, zadbana i zabezpieczona domofonem. Parking dla mieszkańców znajduje się przed budynkiem. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 3,2 m2.
Wszystkie media dostępne są z miasta. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa przy ulicy Jaśminowej. Czynsz wynosi 1233 zł przy 3 osobach. Nieruchomość posiada status odrębnej własności i ma założoną księgę wieczystą.

Zapraszamy do umówienia prezentacji.

 

 

INFORMACJE FINANSOWE:

 

Cena ofertowa nieruchomości: 389.000 zł

Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu jednego dnia.
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

 

KAROL SARTANOWICZ
Nr licencji pośrednika 23028
TEL. 665850098

KINGDOM NIERUCHOMOŚCI
Biuro: ul. Ogólna 63A, 82-300 Elbląg
www.kingdomelblag.pl

 

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. 
Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
53 m²
Piętro:
3
Cena:
389 000 zł   (7 339,62 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, Ogólna 63A

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.kingdomelblag.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 917652
z 9 maja

D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i porządku na terenie obiektu.

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 389 000 zł Ogł. nr 920278
z 16 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE

Z BALKONEM

W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA

ULICA ODZIEŻOWA, ELBLĄG

Premium
Elbląg   SCHODY WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE    Firma ARTEMON jest znanym na rynku lokalnym producentem

Stolarsko-mebloweWykonam usługę Ogł. nr 920254
z 16 maja

 

SCHODY WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

 

  Firma ARTEMON jest znanym na rynku lokalnym producentem schodów z 15 letnim doświadczeniem. Wykonujemy schody wewnętrzne - zewnętrzne, drewniane, na konstrukcji stalowej, drewniano - stalowej, na wylewkę betonową.

    Nowością w naszej ofercie są schody na konstrukcji nierdzewnej oraz stopnie szklane.

 

Premium
Elbląg 👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍