Działki, gruntySprzedam za 2 114 000 zł Ogł. nr 913389

WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Sprzedam działkę - Suchacz. 

Oferta:

Na sprzedaż wyjątkowy teren w Suchaczu o łącznej powierzchni 1,8544 ha, z dużym potencjałem inwestycyjnym i szerokimi możliwościami zagospodarowania. To propozycja zarówno dla inwestora planującego kameralne osiedle domów jednorodzinnych, jak i dla osoby szukającej miejsca na rodzinną posiadłość – przestronną, prywatną i otoczoną naturą.

Lokalizacja:

Suchacz, gmina Tolkmicko – spokojna, zielona okolica, w której codzienność płynie wolniej. To miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i bliskość przyrody. Przyszli właściciele mogą tu stworzyć dom pełen światła, z dużym ogrodem, tarasem i kojącym widokiem na Zalew, który będzie towarzyszył porannej kawie i wieczornemu odpoczynkowi.

Opis nieruchomości:

Cały teren o powierzchni 1,8544 ha został podzielony na 5 działek oraz drogę wewnętrzną. Docelowo każda z pięciu działek ma zostać podzielona na 3 mniejsze, co finalnie da około 15 działek o powierzchni ok. 1100–1200 m² oraz drogę wewnętrzną.
Obecnie:
3 duże działki są już podzielone, co daje 9 wydzielonych działek, 4. działka jest w trakcie podziału, ostatnia działka pozostaje do podziału na 3 mniejsze.
Nieruchomość daje kilka atrakcyjnych scenariuszy zakupu i wykorzystania. Może stać się gotowym projektem pod kameralne osiedle – spójne, estetyczne i odpowiadające na rosnące zainteresowanie domami w spokojnym otoczeniu. To również idealna przestrzeń dla kogoś, kto marzy o stworzeniu rodzinnej rezydencji z dużą działką, zapewniającą prywatność, odosobnienie i komfort życia blisko natury.
To miejsce, w którym można stworzyć przestrzeń do życia, odpoczynku i budowania codzienności na własnych zasadach. Dzieci mogą mieć tu swobodę zabawy we własnym ogrodzie, a dorośli – ciszę, zieleń i przestrzeń, której coraz trudniej szukać w gotowych inwestycjach.
Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek, co daje elastyczność zarówno inwestorowi, jak i klientowi indywidualnemu.

Informacje finansowe:

Nieruchomość dostępna jest w opcji zakupu całości lub pojedynczych działek.
To elastyczna oferta, która pozwala dopasować sposób zakupu do planu inwestycyjnego, potrzeb prywatnych oraz skali przedsięwzięcia.
Cena: 2 114 000,00 zł za całość

Wioletta Wdowczyk Fedorowska,
tel. 660 544 888,
Wiśniewscy Nieruchomości

Musisz sprzedać swoją nieruchomość aby zakupić nową? Pomożemy przejść przez ten cały proces. Kupując z nami macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.

Kontakt:
Wioletta Wdowczyk-Fedorowska
tel: 660544888
wdowczyk@wnieruchomosci.pl

Kontakt do biura:
WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ ELBLĄG
+48530540852
biuro@wnieruchomosci.pl
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
18500 m²
Cena:
2 114 000 zł   (114,27 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Bednarska 16A, 82-300 Elbląg

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)

WWW:

wnieruchomosci.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🛠️ Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko: Montażysta mebli

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 920148
z 15 maja

🛠️ Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko: Montażysta mebli

Premium
Elbląg 🌺 SALON MASAŻU EROS MASSAGE 🌺ZAPRASZA NA MASAŻ TANTRYCZNYSALON ŚWIADCZY USŁUGI MASAŻU

Zdrowie i urodaWykonam usługę Ogł. nr 920517
z 18 maja

🌺 SALON MASAŻU EROS MASSAGE 🌺

ZAPRASZA NA MASAŻ TANTRYCZNYSALON ŚWIADCZY

USŁUGI MASAŻU TANTRYCZNEGO (m. in. LOMI LOMI)

ZRELAKSUJ SIĘ Z EROS MASSAGE

Premium
Elbląg Kupię twoją maszynę! Pojazdy klasyczne, po postoju, sprawne, uszkodzone, bez opłat itp. Zadzwoń/ napisz,

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 920999
z 20 maja

Kupię twoją maszynę! Pojazdy klasyczne, po postoju, sprawne, uszkodzone, bez opłat itp. Zadzwoń/ napisz, dogadamy się!
Premium
Elbląg PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 920074
z 15 maja

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  NA WYNAJEM

Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 2 200 zł Ogł. nr 919844
z 13 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

NA WYNAJEM PRZESTRONNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM

WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE

POŁOŻONE NA BARDZO ŁADNIE ZAGOSPODAROWANYM OSIEDLU