Lokale mieszkalneSprzedam za 275 000 zł Ogł. nr 919359
z 11 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWA CENA! SŁONECZNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI

  • 2 pokoje o pow. 36,97 m2, 2 piętro
  • media z miasta
  • zasoby Spółdzielni Sielanki
  • Elbląg, ul. Pilgrima

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02911/new/

 

 

 

Na sprzedaż  słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow.36,97  znajdujące się na  drugim piętrze budynku czteropiętrowego  przy  ul. Pilgrima w Elblągu,   w sąsiedztwie bloków przy ul. Bażyńskiego.

 

Lokal składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju.   Mieszkanie po częściowym remoncie w 2021r: w pokojach ściany zostały wyrównane, wycekolowane oraz odmalowane. Na podłogach położone nowe panele.   Wymienione okna w pokojach.   Kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc do własnej aranżacji lub odświeżenia. Okna PCV z wystawą strony świata: południowy wschód.   Lokal z umeblowaniem oraz sprzętem AGD: lodówka, kuchenka, pralka -  widocznym na zdjęciach.

 

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.   Czynsz wynosi około 646 zł na 1 osobę, w tym m. in. centralne ogrzewanie, zimna i ciepła woda, fundusz remontowy, opłaty dla zarządcy.     Klatka zabezpieczona domofonem. Do lokalu przynależy piwnica.   Mieszkanie posiada ubezpieczenie do 2028 r.  

 

Bardzo dobra lokalizacja.   Nieruchomość położona jest w pobliżu centrum miasta, blisko do Urzędu Miasta, Sądu, placówek bankowych, teatru. W pobliżu też komunikacja miejska, place zabaw, ścieżki rowerowe.   Blisko Park Dolinka,   uznawany z najbardziej nowoczesnych przestrzeni rekreacyjnych w Polsce: ścieżki pieszo-rowerowe, siłownie plenerowe, place zabaw.  

 

Mieszkanie idealne dla rodziny, starszych osób oraz pod inwestycję.

Zarządca Nieruchomości Spółdzielnia Mieszkaniowa "Sielanka". Budynek docieplony.   Teren wokół estetyczny i zadbany.

 

*Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy – wystrój i umeblowanie mogą różnić się od rzeczywistego stanu mieszkania.

 

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 2 %.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb.

 

 

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
37 m²
Piętro:
2
Cena:
275 000 zł   (7 432,43 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg PRYWATNA  SPRZEDAZ. 1 piętro. Balkon  Nowsze zasoby

Lokale mieszkalneSprzedam za 437 000 zł Ogł. nr 919104
z 9 maja

PRYWATNA SPRZEDAZ. 1 piętro. Balkon Nowsze zasoby

Premium
Elbląg Pomieszczenie 30m2 na lakiernię detaling, garażDodatkowo pomieszczenie socjalne35m2

Lokale i budynki użytkoweWynajmę komuś za 1 999 zł Ogł. nr 918674
z 6 maja

Pomieszczenie 30m2 na lakiernię detaling, garaż

Dodatkowo pomieszczenie socjalne35m2

Premium
Elbląg Zatrudnię PEDAGOGA SPECJALNEGO oraz PSYCHOLOGA do pracy z dziećmi w przedszkolu

Praca - zatrudnięEdukacja Ogł. nr 914773
z 3 maja

Zatrudnię PEDAGOGA SPECJALNEGO oraz PSYCHOLOGA do pracy z dziećmi w przedszkolu

Premium
Elbląg NA SPRZEDAŻ wyposażone i słoneczne  mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w   ELBLĄGU NA STOKU +

Lokale mieszkalneSprzedam za 499 000 zł Ogł. nr 915720
z 28 kwietnia

NA SPRZEDAŻ wyposażone i słoneczne  mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w  ELBLĄGU NA STOKU + miejsce postojowe!  Twój azyl w mieście! 🌳🏡Komfort mieszkania (bezpieczeństwo firmy DOGMAT, wszystkie media z miasta i niski czynsz administracyjny  450 zł). Klimat domu (własny zagospodarowany ogród z tarasem). Zyskaj przestrzeń dla swoich dzieci, psa lub własną strefę relaksu przy  kawie w ogrodzie rano lub grillu ze znajomymi wieczorem w  nowoczesnym, monitorowanym apartamentowcu!