Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 1 500 zł Ogł. nr 920144
z 15 maja

 

TO MY SPRZEDAJEMY

NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIE

BIURO NIERUCHOMOŚCI

AMERICAN HOME

WYNAJMĘ - 2 POKOJE  - SŁONECZNA

Wynajem 2-pokojowego mieszkania – Elbląg, ul. Słoneczna.

 

Do wynajęcia komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,3 m², położone na 2.piętrze w zadbanym budynku przy ul. Słonecznej w Elblągu.

To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę, dobrą lokalizację oraz przytulną przestrzeń do życia. Mieszkanie dzięki swojemu środkowemu położeniu jest wyjątkowo ciepłe, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i komfort w sezonie zimowym. Dodatkowym atutem jest dwustronna ekspozycja okien (południe– północ), zapewniająca naturalne światło przez cały dzień oraz dobrą wentylację pomieszczeń.

Układ mieszkania został zaprojektowany w sposób praktyczny i wygodny, co sprawia, że przestrzeń jest dobrze wykorzystana i przyjazna zarówno dla par, jak i rodzin czy osób pracujących zdalnie. Oddzielna kuchnia, przestronny salon z wyjściem na balkon oraz ustawna sypialnia tworzą spójną i komfortową całość.

Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a jednocześnie w miejscu, które zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – sklepów, szkół, komunikacji oraz terenów rekreacyjnych.

Układ mieszkania:

Salon z wyjściem na balkon – idealne miejsce do relaksu

Sypialnia – komfortowa przestrzeń dla pary lub rodziny

Oddzielna, widna kuchnia – w pełni zabudowana, funkcjonalna

Łazienka z prysznicem

Dodatkowo:

Piwnica (7,36 m²)

Wspólna komórka lokatorska (rowery, wózki)

Miejsce parkingowe za szlabanem (nieprzypisane, ale dostępne)

Budynek i udogodnienia:

ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

budynek ocieplony

czysta i zadbana klatka schodowa

domofon

Lokalizacja:

- Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta:

- w pobliżu sklepy (m. in. Biedronka), piekarnia, apteka

- szkoły, przedszkola, żłobek, szkoła muzyczna

- blisko Urząd Miasta i Stare Miasto

- niedaleko parki: Traugutta, Dolinka, Planty

- przystanki komunikacji miejskiej
 

Idealne miejsce dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie

Koszty:

czynsz najmu: 1500 zł / miesiąc

opłaty administracyjne: 950 zł

prąd: według zużycia

kaucja: 2500 zł

📌 Najem okazjonalny

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 800 zł.

 

Zarezerwuj swoją nieruchomość już dziś.

Już dziś, zapraszamy Was do naszego nowoczesnego biura na Starym Mieście
American Home - biuro nieruchomości
ul. Studzienna 15 A, w Elblągu.

Gdy spotykają się marzenia, pojawiamy się My, by spełnić Wasze marzenia.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
49 m²
Piętro:
2
Cena:
1 500 zł   (30,61 zł/m²)
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Kontakt

Adres:

American Home ul. Studzienna 15 A

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

53X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.americanhome.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe wynajmu lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 917652
z 9 maja

D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i porządku na terenie obiektu.

Premium
Elbląg PRACOWNIK MONTAŻU KOŃCOWEGOFirma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych,

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919895
z 14 maja

PRACOWNIK MONTAŻU KOŃCOWEGO

Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych, wytwórca cystern drogowych i zbiorników ciśnieniowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje  kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MONTAŻU KOŃCOWEGO

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  PRZESTRONNE

Lokale mieszkalneSprzedam za 589 000 zł Ogł. nr 919750
z 13 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARDEROBĄ

USYTUOWANE  NA DWÓCH POZIOMACH, Z DUŻYM BALKONEM

ULICA WYCZÓŁKOWSKIEGO, ELBLĄG

Premium
Elbląg Dołącz do ekspertów – zostań    Mechanikiem Utrzymania Ruchu (K/M/N)Miejsce pracy: Elbląg, ul.