UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Napadziory dalej w formie... Oj dobrodzieju taczkę mamy już w wymalowana choć nie wiem czy aż na taki rarytas sobie zasłużyłeś przez te X lat!!! Ja mówię dość i chyba nie tylko ja. Sportowo zawsze gotowi na coś więcej, kibicowsko zawsze zasługujący na coś więcej, infrastrukturalnie zawsze w czarnej d... e bo nic przez te x lat nie zrobiłeś po za budynkiem klubowym a gramy nadal na najgorszej murawie i na okropnym stadionie od lat!!! Finansowo niby stabilnie ale tylko dla mediów bo w realu zawsze zaległości... coś jeszcze ? Kontraktujesz Winsztala który murawy nie wacha a jak już powącha to kopie się po czole... Kuba Bojas stawiam w ciemno że by Winsztala i Kurbiela zjadł z kopytami i wypluł lewą dziurką z nosa a Ty nie dałeś mu drugiej szansy i odesłałes z kwitkiem do Grudziądza, . Za rok co nam zafundujesz??? Dobrą jesień a bezadziejna wiosnę czy odwrotnie??? Ile to już lat??? Dobrze że Stomil spada i będzie można znowu skrzyżować rękawice. My kibice mamy już dość tej polityki. Trenerzy i piłkarze mają ambicje na coś więcej. Rozumiesz? Chyba nie wiec zacznij juz pieszą pielgrzymkę go Cieplic bo na taczkę też już nie zasługujesz choć jak by Cię tak przez całe miasto przewieźć to może że wstydu już by więcej Twoja noga na elbląskiej sportowej sportowej ziemi nie stanęła. AMEN Hashtagi: #Buzsak
  • Stomil nie spadnie, tam jest to co u nas z tym, że poziom wyżej. przychodzi koniec sezonu, stomil w końcówce ogona nagle zdobywa punkty i zostaje, przychodzi nowy sezon i oni znów przegrywają i znów idą na dno, po to by w końcówce zdobyć kilka pkt. i się utrzymać - i tak od kilka sezonów. Tu nie chodzi o sport a o pieniądze, zarówno w olszczynie jak i u nas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    pijak_z_prostej(2022-05-08)
  • @pijak_z_prostej - Tak to wygląda i pewnie takie jest.
Reklama