UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do redakcji i nie tylko. Powyzszy artykul jest w wiekszosci przedrukiem z konferencji prasowej trenera poprzeplatany wypowiedziami obroncy. Czy nie macie wrazenia ze ten artykul jest strasznie chaotyczny? I ciezki do czytania. To juz nie pierwszy raz na portelu. Zaczynacie jakies zdanie jakas wypowiedzia, na koncu podajecie kto to powiedzial (trener lub obronca lub ktos inny). Moze to i jest poprawnie z punktu widzenia redaktora, ale to jest juz kolejny artykul ktory zaczynam czytac od konca zdania. Najpierw czytam kto to powiedzial a pozniej czytam jego wypowiedz zeby polaczyc tresc z osoba mowiaca i rozumiec jej punkt widzenia. Prosze zastanowcie sie nad forma artykulu przy tak wielkiej ilosci cytatow. Czy pozostali czytelnicy tez maja takie wrazenie jak ja, czy tylko mi sie tak wydaje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    do SM(2021-08-31)
  • @do SM - Dokładnie, a co najlepsze czytając wiem ze zremisowała ale ile tego nie ma, powinni podawać choć wynik na końcu artykułu coś jak Olimpia 0:0 DrużynaC. Był remis a czy gole były tego nie wiesz z artykułu, a możesz sie domyśleć bo o golach nie napisali.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Tralala(2021-08-31)
Reklama