UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak poznamy szczegóły jak poznaliśmy kto jest prezesem a kto trenerem Olimpii hehe
  • A co wy widzicie w tym Augusto ? Bo strzela bramki w Concordia której Olimpia i jej kibice nie szanuje ? Ku czemu miałby przechodzić do Olimpii ? Pieniądze są takie jakie granie czyli nie jakie a więc po to by jedni go zdrajcą nazywali a inni za dwa miesiące winnym złej gry Olimpii robili, szkoda Człowieka bo jeśli jest ambitny to może klub lepszej marki z poza Elbląga go zaprosi ?
  • Nic szczególnego. Wali bramki na poziomie IV ligi, w III się odnajdzie. Tylko nie trzeba być ekspertem, żeby widzieć, że OE to żadna opcja na granie. Z OE w II lidze odchodzili gracze kluczowi i szli ligę niżej. A prywatnie mieli lepiej. Zaplecze. Wypłata na czas. Święty spokój do trenowania i grania.
Reklama