UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ostatnie minuty tylko polityka prezesa zdecydowała za będziemy bronić się ze spadkiem. Pewnie skutecznie bo kot nawet tłusty zawsze spada na cztery łapy ale. powinien wylądować prosto w rączce bo od kilku lat przyspawany do stołka a progresu nie widać żadnego. Ani sponsorów ani stabilizacji i co najważniejsze blokowanie ambicji i sukcesu sportowego. To prawie jak kryminał w sporcie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    Buzsak(2022-03-12)
  • @Buzsak - wypraszam sobie, jako kibic bardzo dobrze, pamiętam, że prezes nie chce być prezesem - ale musi!!! - gdyż kandydaci przestraszyli się covid i pandemii, a Ci co strachu nie mieli, nie spełniali wymogów formalnych - które określił stary/nowy prezes. Więc proszę nie wypisywać że stołek przyspawany dla niego!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    pijak_z_prostej(2022-03-13)
  • @pijak_z_prostej - Zgoda. Nikt nie chciał. Kryteria by spełnić oczekiwania wyznaczył sobie sam dokładnie tak samo jak partia rządząca. Tym zamknął drogę do zmian. Największy żal mam o to że ciągle ta sama śpiewka, brak kasy, brak sponsorów, brak stadionu a co się wydarzyło przez ten czas kiedy jest prezesem? Powstał budynek klubu i nowe/stare toalety, jupitery wszystkie cztery. Kasy ciągle brak i sponsorów też nie ma. Naprawdę przez ten czas nie można zrobić więcej bo oswieccie mnie ile już lat jest prezesem bo nie mogę się doliczyć. .. Stadion ruina i żadnego światełka w tunelu na lepsze czasy. Nic ratusz środków nie zabezpiecza więc ja nie wiem o czym on z nimi rozmawia. Druzyna już kolejny sezon sportowo gotowa do walki o wyższe cele a ciągle to samo. .. Naprawdę ciężko było zakontraktować napastnika???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Buzsak(2022-03-13)
Reklama