UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te wpisy w 95 % to nie są wpisy prawdziwych olimpijczyķów tylko idiotów. Podał się do dymisji zle. Był wybrany 7 lat temu też niektórym nie pasowało że uratował Olimpię od bankructwa. Opanujcie się etatowi mąciciele i czekajcie na wyłonienie włafz Olimpii z prezesem na czele. A w między czasie łachy do UM wydębić od prezydenta zapenienie na piśmie o modernizacji stadionu. Czekam co załatwicie i opiszecie godzina po godzinie j. Jak to się klakierzy załatwia.
  • Ludzie szydzą bo mają z czego. Jeśli po walnym wyłoni się stary / nowy prezes to szkoda czasu wtedy na ten cyrk. Rażące, żeby nie powiedzieć śmieszne jest podać się do dymisji i robić sobie grunt w mediach pod. .. rozważam ponowne kandydowanie ale decyzji nie podjąłem. Oddaj ster nowym władzom Panie Guminiak i wtedy zostań pierwszym prześmiewcą nieudolnych działań nowego zarządu. Pięciu się zgłosiło więc jest ruch w maglu mi się to podoba.
  • Łachu to jest twoja robota, aby tam do niego chodzić i załatwiać, jakoś duzo żeś nie pozałatwił w sprawie stadionu przez te dziesięciolecia, to samo ze sponsorami, wiem Łachu, że nie jest lekko, ale kto powiedział, ze bedzie - oprocz zabawy trzeba niestety pracować, aby wyniki były widoczne. Łażenie tam do niego, myśle o tym Harleyowcu, jest i tak bezcelowe, bo to czego dokonuje ten gosciu w tym mieście to jedynie zamykanie wszystkiego co sie da. Tak że usiądz sobie spokojnie na trybunach i nie mieszaj juz więcej, popatrz teraz jak inni to robią. Przecież razem z księdzem, możecie teraz działać w kościele i o to się teraz modlę
Reklama