UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ktoś powiedział że Olimpia chce awansować nie to poco te głupie komentarze i tak dobrze ze nie trzeba czekać do ostatniego meczu czy się utrzymamy jaką zabawę ksiądz nam zapewniał w tamtych sezonach na dzień dzisiejszy o Elbląski ej piłce może zdecydować wrubleski i wujcik lub jakiś inny konkretny sponsor inaczej trzeba się cieszyć tym co mamy tylko to co jest już mało kogo interesuje oprucz wiernych kibiców, tylko wierni kibice się starzeją a następców jak na lekarstwo za 10 lat przyjedzie syrena młtnary na gruz arenę na 2 autokary i zagłuszą garstkę kibiców w Elblągu dla tego panie wrubleski do roboty 1 liga i stadion modernizacja.
  • Masz rację. O tej sytuacji pisze się od paru lat. Ale zawsze znajdzie się jakiś kosmita co jęczy o awansie. Parę meczów wygranych i już pisk że gramy o awans. To żałosne. Nie z tym prezesem i prezydentem. A czy cieszyć się że jest druga liga? Sam już nie wiem. Wiem tylko tyle że jak sezon się skończy to będzie znowu kabaret. Zawodnicy odejdą, może trener też, zacznie się nabór facebookowy nowych i tyle. A to mnie już nie bawi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Pszczoła(2022-04-23)
Reklama