UWAGA!

Z Energą w stronę I ligi

 Elbląg, Z Energą w stronę I ligi
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Energa z grupy Orlen została sponsorem strategicznym Olimpii Elbląg. Logo sponsora pojawi się na koszulkach elbląskich piłkarzy w rundzie wiosennej II ligi.

- Jestem bardzo zadowolony, że Grupa Orlen reprezentowana przez Energę, kontynuuje współpracę z naszym klubem. A nawet ją rozszerza stając się sponsorem strategicznym nie tylko Akademii, ale całego klubu. Dzięki temu wsparciu będziemy mogli realniej patrzeć w przyszłość i kontynuować walkę o awans do pierwszej ligi. Liczymy, że godnie będziemy reprezentować sponsora i nasze miasto oraz zrealizujemy nasze marzenia o awansie – mówi Paweł Guminiak, prezes ZKS Olimpia Elbląg w materiałach prasowych Energi.

Przypomnijmy, że Grupa Orlen była już sponsorem strategicznym Akademii Olimpii Elbląg. Rozszerzenie współpracy jest kolejnym krokiem. W ramach umowy sponsoringowej firma otrzyma świadczenia podczas meczów pierwszej i drugiej drużyny Olimpii, występujących odpowiednio w II i IV lidze.

Energa przedłużyła także umowę w roli sponsora strategicznego Akademii Olimpii Elbląg. Przypomnijmy, że Energa jest także sponsorem elbląskich kajakarzy z Silvant Kajak Elbląg, tenisistów stołowych z Mlexera Elbląg i młodych siatkarek z Truso Elbląg.

– Z dużą satysfakcją wspieramy lokalne inicjatywy sportowe. Jak mówią „trening czyni mistrza”, dlatego ważne dla nas są zwłaszcza te przedsięwzięcia, które dają szansę młodym talentom. Liczba chętnych biorących udział w szkoleniach akademii piłkarskiej jest imponująca. Chcemy wesprzeć ten projekt i docenić determinację młodych zawodników – mówi Adrianna Sikorska, wiceprezes Energi ds. komunikacji w materiałach prasowych. – Energa chętnie włącza się w projekty ważne dla lokalnych społeczności i jednoczące mieszkańców. Grupa, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, pomaga zarówno związkom sportowym, zawodowym klubom sportowym, indywidualnym zawodnikom, jak i inicjatywom amatorskim.

Umowa ze sponsorem strategicznym obowiązuje na razie do końca 2023 roku.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

SM

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama