UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Mrzonki zakompleksionego prezesa za nasz pieniądze. A wystarczyło pieniądze wpompować rozwój turystyczny gmin nadzalewowych. Kolej, ścieżki rowerowe, szkółki windsurfingu i wypożyczalnie. Baza noclegowa. Taka perełka zniszczona na wieki. No ale może nie wszystko stracone. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  13
  Hołownia2020.pl(2020-06-24)
 • @Hołownia2020.pl - Masz chyba gładkie półkule mózgowe i labilność emocjonalną ???!!!! Nie podoba się Elbląg i Elblążanie to fora ze dwora. Przekop potrzebny Elblągowi, miasteczkom nad zalewowym oraz naszej ojczyźnie. Przestańcie w końcu być zaściankowi i rozszerzcie swoje horyzonty na dobra naszych rodzin, dzieci i wnuków. Nie spychajcie Elbląga do roli sypialni i Domów Spokojnej Starości. Lepiej ogłoś referendum aby zmobilizować Włodarzy do efektywniejszej pracy na rzecz miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  Valdi don(2020-06-24)
 • @Hołownia2020.pl - Wypad ruska onuco.
 • @Valdi don - ty masz za to półkule mózgowe o gradacji papieru ściernego min 40 i to pewnie jest powodem że chcesz żyć w zdewastowanym terenie. zadaje sobie pytanie jak mocno można nienawidzić tak pieknego terenu jakim jest mierzeja i jeszcze na to popierać dla paru groszy. twoja główka pewnie buja w marzeniach o złotych latach miasta z powodu przekopu? pare jachtów dla ciekawości jak tu wpłynie (i poplynie dalej na mazury)w okresie wakacyjnym to bedzie az nadto. jedyny biznes dla miasta to zakupy w żabce.
Reklama