UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zachęcam także do zapoznania się ze stroną 139 niniejszego dokumentu: www.gov.pl oraz w uzupełnieniu z artykułem: www.rynek-kolejowy.pl Nad wyraz ciekawa lektura, mogąca być uzupełnieniem dla przedmiotu naszych dyskusji. Może redakcja zechce się dołączyć? Brakuje mi na PortElu właśnie rodzaju chatu, dynamicznego (na żywo), gdzie każdy zalogowany użytkownik może dorzucić coś od siebie. Redakcja zarzuca temat na 4-5 dni (Pon-Pt), a na weekend mamy gotowy temat, swoiste podsumowanie, na rozbudowany artykuł, wielowątkowy, uzupełniony o najciekawsze komentarze, wątki poboczne, efekt burzy mózgów. itp. Pomyślcie coś w tym kierunku. O ile mi wiadomo, żadne z lokalnych portali nie może poszczycić się podobnym rozwiązaniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    mieszkaniec-mieszaniec;)(2018-11-13)
  • Do mieszaniec- burza mózgów i wszystko sie samo rozwiąże? Ty na bank jesteś z GE.
  • @mieszkaniec-mieszaniec;) - Przeczytałem dokument pełen chciejstwa i surrealizmu gospodarczego. A Elbląg zrobiono na sypialnie, bez ośrodków przemysłowych i wytwórczych. .. ma wisieć na, ,usługach, ,. .. .czyli, ,umieralnai wg pisowych, ,. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    troll2018(2018-11-13)
Reklama