UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński W sumie, to właśnie mam kolejnego, genialnego, pro-społecznego pomysła. Pytanie najpierw do gruntowych spekulantów: - Po ile teraz takie kościoły chodzą? - można odpowiadać anonimowo, o kwotę mi chodzi, najlepiej z wyceną za grunt i budynek, który się przecież na jakiś sklep duży, w tej zwłaszcza okolicy, świetnie nadaje. Następnie - zadanie dla miasta (znaczy, gdybyśmy mieli normalne, pro-społeczne, lewicowe władze:)- wykupić/przejąć za długi działkę z budynkiem, następnie opylić jakiemu kapitaluchowi na biznes handlowy a usługi dla ludzi, i tym sposobem do kasy miasta Elbląga wpływa ekstra i na czysto, no ile? Pewnie z minimum 10,20 mln zł? Koniaczek?; Hashtagi: #TakSieRobiBiznesy, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    RobertKoliński(2022-01-17)
  • @RobertKoliński - Też mam kolejny wspaniały pomysł przez miesiąc trwał konkurs "kto zna sukcesy towarzysza Roberta K "niestety konkurs nierostrzygnięty powód nikt się nie zgłosił Więc teraz może konkurs największy nierób Elbląga typowy wrzód wiadomo na czym zaczynamy kogo mianować?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Niszczlewactwo(2022-01-17)
  • @RobertKoliński - Robercie wielce wykształcony pracowniku ngosu mianuje ciebie!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Niszczlewactwo(2022-01-17)
Reklama