UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nie będę dyskutował tu, bo to nie ma sensu. Powiedzcie tylko jedno: dlaczego, gdyby nagle ogłoszono że leci do nas np asteroida i Ziemi grozi zagłada; dlaczego w kilkanaście minut, kościoły zapełniłyby się po brzegi takimi tłumami, jakich dawno nie widziano? Nie mówię że wy wszyscy. Część bu otworzyła butelkę itd. Ale zapewniam was, że wielu byłoby w tym tłumie. I konfesjonały byłyby oblegane. Taka prawda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  7
  TomaszzA(2022-01-18)
 • @TomaszzA - GM odpowiada. Panika, strach i wizja śmierci potrafią ujawnić nieprzebrane pokłady ciężkiej postaci naiwności określanej często mianem wiary. 2000 lat manipulacji umysłami też odciska na ludziach swoje piętno. .. Przeto nie objawiaj miły człowieku o wspaniałości personela naziemnego halabardy, który okradł wielu ludzi. .. a że pełnił posługę personela naziemnego to pozostał bezkarnym a najdroższa kuria uznała, że pieniądze wyłudzał jako osoba prywatna, a nie dyrektor finansowy kurii. .. Żaden komornik nie podniesie ręki na majątek personeli naziemnych w obawie przed zemstą Wszechmogącego dokonaną rękami personeli naziemnych, który tak wszystkich umiłował. .. i tak dalej, i tak dalej. .. resztę znasz. .. ? !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  GłębokaMyśl(2022-01-18)
 • @GłębokaMyśl - Mówisz o 2000 lat. Dużo czasu. Ale jak to się ma do tych kilku lat lewicowej indoktrynacji, walki z kościołem, PISem, rządem, że tyle lemingów stworzyli lewicowi propagandyści, media, itd. I do tych pustych łebków nawet nie dociera że są sterowani z zagranicy. No niestety skutecznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  Lucinda123(2022-01-18)
 • @Lucinda123 - Dodam tylko że nie usprawiedliwiam złych czynów dokonanych przez kler, jak zresztą przez każdego innego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lucinda123(2022-01-18)
 • @GłębokaMyśl - Głęboko i w punkt - nieźle
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Abnegat(2022-01-18)
 • @Lucinda123 - ale próbujesz przekierować dyskusję z winy personelu naziemnego na polityków rozmawiamy tu o przewinach czarnej kasty. Może coś jeszcze w temacie - mieszkałem na ul Ułańskiej i pamiętam jakiej klasy auta podjeżdżały pod domek Halberdy i również jakiej klasy wierne wpadały na nocną spowiedź.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Abnegat(2022-01-18)
 • @GłębokaMyśl - Ok. Tak to postrzegasz. Mówimy tu fenomenie, trwającym 2000 lat, o rzeczach spisanych w Biblii itd. I to jest wyśmiewane itd. A co się ogólnie sądzi o tych zaczynających dzień od horoskopu, biegających do wróżki, noszących czerwone sznureczki itd? I to nie wśód zwykłych ludzi ale polityków, celebrytów, artystów itd?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Lucinda123(2022-01-18)
 • @Lucinda123 - Ludzie zaczynający dzień od horoskopu mogą to robić dla rozrywki. .. biegający do wróżki nie mają większego wpływu na kształt stosunków społecznych w Polsce. Personele naziemne natomiast nawet jeśli czynią zło i propagują ciemnotę pozostają bezkarni. Fenomen 2000 lat to historia pełna zdrady, pogardy dla drugiego człowieka, chciwości, manipulacji, morderstw na masową skalę i wszystkiego tego co ludzkość uważa za złe. Gdyby nie ruchy lewicowe / feministyczne to jako kobieta nie miałabyś praw wyborczych ani biernych ani czynnych, a twoje wykształcenie kończyłoby się na mistrzostwie w gotowaniu obiadków dla twego pana i władcy popularnie zwanego mężem. Zaś pomysł rozwodu z wyżej wymienionym osobnikiem nawet nie świtałby ci w główce choćby ów wspaniały mąż używał cię jako wycieraczki do butów. .. bo co Bóg złączył niech człowiek nie waży się rozłączać. .. ? ! No i na koniec zapytaj się o rzecz zupełnie podstawową, czy wszechmogący Bóg może stworzyć kamień, którego nie będzie mógł podnieść ? A jeśli to pytanie uważasz za głupie (zjawisko powszechne wśród wierzących )to zastanów się nad innym problemem. Dlaczego wszechmogący Bóg dopuścił do postawienia tego pytania ? Nie mieszaj w to szatana, bo i on jest zgodny z planem stworzenia i jego istnienie ma w nim cel, który określił Wszechmogący.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  GłębokaMyśl(2022-01-18)
Reklama