UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mieszkam na Giermków i swoje lata już mam :)jednak co weekend banda nachlanych grupek młodzieży wraca ze swoich imprezek ze starego miasta i drą gęby na potęgę w środku nocy bo inaczej nie potrafią. Tacy fani sportowi bo wtedy Olimpia jest wychwalana pod niebiosa albo w drugą stronę, idą też tacy super cool gostki co klną na potęgę i sprawdzają który lepszą wiązankę puści, są też takie wirażki a to w znak kopnie, urwie lusterko w aucie a obok idą chichoczące panienki patrzące na swoich rycerzy w lśniących zbrojach. Albo wielkie rozstania miłosne gdzie cała ulica wie kto gzie i z kim do kina nie trzeba chodzić. O zgrozo tak właśnie wygląda teraz w dużej części nasza młodzież. Nie ma tylko policji jak zawsze bo jakby co weekend poczekali w okolicach wyjść ze Starego Miasta i połapali takich delikwentów to i budżet miasta byłby bogatszy i miasto spokojniejsze i nie trzeba by temperamentu w kanale studzić a teraz bidoczek nic nie pamięta jakie to wygodne NIEPAMIĘĆ jest taki film ale ja bym mu całkowicie fabułę mienił do realnych warunków bo ludzie teraz tylko złe rzeczy robią a późnej mówią że nic nie pamiętają zresztą moja żona była taka sama nie pamiętam tego nie pamiętam tamtego więc wciąż syf robią a potem nie pamiętam dobrze żr chłopaczek w wodzie nie zapomniał gdzie góra a gdzie dół
  • Lepsi nie byliśmy, zapomniał wół jak cielęciem był?Ja ich nie pochwalam, ale młodość ma swoje błędy.
  • trafione w punkt, nic dodać nic ująć
Reklama