UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wojsko wysyła wezwania do właścicieli suvów. Ciekawe kiedy rozpocznie się pilny pobór do rezerwy? Ja nawet nie wiem gdzie mam przydział
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    13
    3 światowa(2022-02-03)
  • @3 światowa - Bicie piany. Tzw. świadczenia rzeczowe, które są prawnie uregulowane od pół wieku. Wypadałoby trochę poszukać wiedzy i skończyć powielać deb. l. lizmy
  • @3 światowa - Prawdopodobnie w dywizji pancernej na gorce we Fromborku.
  • @3 światowa - Normalna sprawa. Wojsko robi to od 50 lat, czyli tworzy bazę pojazdów, które MOGĄ zostać użyczone na rzecz wojska w przypadku mobilizacji. Co wcale nie oznacza, że wojsko tak będzie robić, bo na uj im samochody, który nie wiadomo w jakim są stanie i nie posiadające żadnej wartości bojowej, to po prostu wymuszają przepisy z lat 60! Tak samo jest np z zakładami fryzjerskimi. Na czas wojny czy tam mobilizacji wojsko zobowiązuje dany zakład do świadczenia usług na rzecz żołnierzy/wojska. Tak więc nie ma co siać paniki, bo są to standardowe procedury, a nie związana z sytuacją na wchodzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Ploterek(2022-02-04)
  • Za parę dni ruskie ci zdejmą ten uśmiech
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    3 światowa(2022-02-04)
  • @3 światowa - Rozpędź się, a ściana sama cię znajdzie.
  • @3 światowa - @3 światowa - poszukaj w psychiatryku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Konus5(2022-02-05)
Reklama