UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • GOŚĆ Ty leczysz się na głowę masz jakiegoś dobrego psychiatrę? Bo Twoje wypowiedzi nie tylko przy tym artykule są dosyć płytkie głupie i nie wiem co chcesz tym udowodnić chyba tylko Tyle ze jesteś d. .. .. m. Jedziesz po tej Policji jakby Ci jakas krzywdę zrobili. Slyszalem ze sprawę przegrałeś jak Cie kiedyś poniosło w komentarzach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Obserwator1(2020-12-09)
  • @Obserwator1 - Nie mam też dobrego zdania o elbląskiej policji, ale nigdy nie krytykuje dobrych zachowań. Służba w policji nie należy do łatwych i chyba wszyscy o tym wiemy, ale jedno musi policjant wiedzieć, że jego służba jest po to, aby służyć obywatelom jak również zwalczać łamania prawa oraz ścigać bezpardonowo przestępców. Jeżeli chodzi o przestępców to policjant powinien być naprawdę bezpardonowy, ale w przypadku normalnego obywatela przestrzegającego prawa powinien być jak przyjaciel pomocny. Tak właśnie ja to widzę, tak tak wiem, policjant spotyka się z różnymi ludźmi i czasami nie potrafi rozgraniczyć te kwestie. Dlatego uważam, że policjant powinien być wybrany w sposób bardzo profesjonalny a nie brać pierwszych chętnych, bo potem nie dziwcie się, że macie złą opinie i ludzie jadą po was jak po lodzie.
Reklama