UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • moim zdaniem wstretna prowokacja, chowalam w tej Firmie meza i jestem bardzo zadowolona, wszystko dopiete na ostatni guzik, z calym szacunkiem i godnoscia, Pani w biurze i szef wszystko pomogl, naprawde jestem pelna szacunku dla Firmy Charon, ze w tak trudnym momencie, tak wiele mi pomogli i wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, a te biale samochody to juz rewelacja.... jest to afera pana stonogi, ktory moze dziala na zlecenie konkurencji.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    50
    mada(2022-10-11)
  • @mada - Stonoga ma z czego żyć nie są mu potrzebne "zlecenia" od firm pogrzebowych z miast powiatowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    7
    Viktor po(2022-10-11)
  • @mada - Może kilka lat temu... Bo ta afera jest świeża a nie z kilku lat.
  • @Viktor po - pan stonoga czepia sie wszystkiego, azeby byc na topie i byc medialnym, sam wiele ma na sumieniu, a ja opowiadam o swoim wrazeniu i mojej sytuacji jak w tak trudnym momencie pomogla mi wlasnie ta firma i nie tylko jest to moje odczucie, ale na pogrzebie bylo wiele osob i wszyscy bardzo chwalili cala oprawe....
  • meza chowalam w lutym tego roku
  • @mada - A dziś jest październik i chodzi o ostatnie pięć tygodni. Widzi Pani sama że nie o Pani męża chodzi.
  • @mada - Skąd Pani wie jak były traktowane zwłoki? Czuwała pani przy nich?
  • @mada - Cześć Mada, poznamy się?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    romanoo(2022-10-11)
  • @mada - A mąż zadowolony? Może głównego zainteresowanego zapytać? Nie przejmuj się, Stonoga ma z czego żyć. A wam brakuje nawet w połowie takich jaj jakie ma on, choćby w stosunku do Kaczora i Ziobry.... W 2016 czy 17 też synusia referendarz z okręgowego pocisnął że ten dostał 5 lat za pobicie 11 latka.. gdzie wcześniej najpier do umorzenia a potem maks 2 lata a prokurator do Dubieli do EUHE spieprzył.... Dobrze robi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    TakieTam43(2022-10-11)
  • @Lil - ja wiem jak były traktowane zwłoki bliskiej mi osoby, bez szacunku jak rzecz, wrzucenie na "na blachę", i na siłę spięcie pasami. Dla nich to jest normalne, tj. praca, a dla osób które były obok mimo, że już zwłoki - to była ukochana osoba, która jeszcze kilka godzin temu żyła. Więc jeśli takie, szarpanie, rzucanie, dociskanie na siłę pasami, robi się przy domownikach to aż strach pomyśleć co się dzieje z drzwiami tej firmy gdzie są zwłoki i sami pracownicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    3
    okoniowaty(2022-10-11)
  • @mada - Czego oczy nie widzą....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Żabka01(2022-10-12)
  • @mada - To podpisz się imieniem i nazwiskiem, a przynajmniej z zarejestrowanego konta. W przeciwnym wypadku wiarygodność takiej wypowiedzi wygląda słabiutko...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    GłębokaMyśl(2022-10-12)
Reklama