UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Imprezy tej nie będzie, głównie dzięki tym, którzy się nie szczepią. Województwo Warmińsko-Mazurskie jest wśród pięciu o najniższym wskaźniku osób zaszczepionych. Stąd już po 15 sierpnia będzie ono objęte obostrzeniami, w tym zakazem organizowania imprez masowych. Wszyscy, tak przedsiębiorcy jak i różni klienci, niech dziękują tym zagorzałym przeciwnikom szczepień, bo to ich "sukces". Otóż oni w ramach tak egoistycznie pojętej wolności pozbawili innych właśnie tej wolności. Dzięki tym zacofańcom cywilizacyjnym głoszącym herezje możemy na kolejne lata być pozbawieni tak rzekomo istotnej dla nich wolności. Moja wolność to domaganie się, aby inni postępowali tak by nie zakłócali swobód i praw innych. Skoro w ramach ich wolności wybrali drogę bez szczepień niech teraz poniosą odpowiedzialność i odizolują się od społeczności. Nie mają oni teraz prawa do życia z innymi. Stali się bowiem TRĘDOWATYMI !.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    51
    67
    Donna monna.(2021-07-30)
  • @Donna monna. - Puknij Ty sie w ten czerep bo cos pusto tam masz
  • Ryj i zryty beret masz właśnie Ty. Dobrze że wyłączyłem moc po szczepieniu bo pizgnął bym Cię laserem z oczu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    14
    Zaszczepiony i zadowolony.(2021-07-30)
  • @Donna monna. - Napisałeś co wiedziałeś pisowski dziadu. 🙃 Siedz w domu, bo nie zaszczepiłes sie jeszcze przeciwko głupocie, ale na Ciebie to juz chyba za pozno. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    11
    andziaaa993(2021-07-30)
  • @Donna monna. - Boli ciebie że w większości w Elblągu są ludzie myślący?
  • @Donna monna. - Skoro jestes az tak oswiecona i swiadoma szczepien, to proponuje sprawdzic na certyfikacie QR termin jego waznosci. Otuz ważny jest przez rok od przyjecia drugiej dawki. Co to oznacza? Że plan jest taki, aby szczepic sie co roku. Wiec nie zmuszaj ludzi do pakowania w ich organizmy jskiegos badziewia w imie Twojej dziwnie pohetej wolnosci imprezowej. Ja zaszczepie die dopiero, gdy przykonam sie, ze to dobre i konieczne dla mohego zdrowia. A na koniec wytłumacz mi, dlaczego ja po przechorowaniu Covida, mając po pół roku od choroby ciagle przeciwciala, nie moge dostac certyfikatu QR? W czym moje naturalnie wytworzone przeciwciala sa gorsze od szczepionki?
  • @Donna monna. - A ja uważam, że PiS powinien uruchomić Ustawę o przymusowym szczepieniu! Skoro coronasceptycy nie chcą szczepić się z własnej woli, niech odpowiednie służby zadbają o „zmianę decyzji”. Przez tych pseudo ekspertów od wirusologii jeszcze długi nie wyjdziemy z pandemii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    17
    Huzar(2021-07-31)
  • @Huzar - Ale Wy macie wyprane mózgi. Aż żal czytac te glupoty.
  • @Donna monna. - Ja prdle ! Co za tępa dzida z ciebie. Wywód zaczerpnięty z nauk kościoła ? Oni też palą na stosie tych co mają inne zdanie. Weź się zaszczep na malarię, tężec, błonicę i co tam jeszcze ci dadzą gratis i nie wprejladaj się w życie innych. Za śmierć 70 tys rodaków odpowiada rząd a nie niezaszczepieni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Marek kk(2021-07-31)
  • @Huzar - Przymuszać to se możesz starą jak ci na browara nie chce dać. Wy, pisowcy i katolicy potraficie tylko siłą wymuszać uległość wobec władzy. .Przykład UK pokazuje że szczepienie NIE CHRONIĄ przed tymi nowymi mutacjami. Póki co jeszcze mamy prawo odmówić przyjęcia tego specyfiku. Niektórzy nie chcą nic od tego rządu zlodzieii. Nawet "szczepionki"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    9
    Marek kk(2021-07-31)
  • @Huzar - Boli cię to że inni mają swoje zdanie? Swoim rozumem za daleko nie zajedziesz. Coronasceptyk to osoba która ma swoje zdanie, która nie da w siebie wlać dna szympansa. A PIS robi to co zawsze. Żerują na ludziach. Patrz na PIS kupują ludzi żeby na nich głosowali. Żyj według ustaw a zaraz cię wrobią. Nie po to była wielka afera o bonusie czy komendzie. Zastanów się co piszesz a później udostępnij. Hashtagi: #coronasceptyk, #Bonus, #TomaszKomenda
  • @Donna monna. - Ale ci się mózg zlasował 😂😂😂😂
  • @Donna monna. - Mośki dały kasiorę wzamian żądają przymusowego podania preparatu, zwanego szczepionką. Naczelny felczer kraju mówi o IV, V fali. To jest celową ich polityka, żeby ludzi zastraszyć, to jest PLANDEMIA, wymyślony slogan przez rozhisteryzowany durnowaty tłum. Wuhan 11 milionowe miasto nie było żadnego wirusa. Preparat nie chroni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Europejczyk.(2021-08-01)
Reklama