UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powody dla, których nie warto wspierać WOŚP. 1.Owsiak buduje wille i kupuje luksusowe apartamenty za pieniądze zebrane z puszek. 2.Owsiak kradnie. Na cele charytatywne idzie zaledwie 50% reszta idzie na organizację imprez i koszty własnej fundacji, 3.WOŚP nie kupuje sprzętu medycznego tylko wynajmuje, a szpital musi za to płacić, 4.Owsiak organizuje Woodstock w Kostrzynie za zebrane pieniądze w WOŚP, 5.Wolontariusze kradną pieniądze z puszek, 6.Owsiak to pasożyt zamiast iść do roboty to on miliony zarabia, 7.Owsiak zmusza dzieci do marznięcie podczas styczniowego finału
  • W tym właśnie roku skończyłem z dawaniem na tacę, Nie będę się dokładał do rancza w Toruniu. Na Orkiestrę dam, bo ufam Jurkowi i moje chore dziecko uratował sprzęt Orkiestry. Żaden PIStroll tego nie zmieni.
  • Minęła godzina 12.00 do której dałem Ci czas na przedstawienie dowodów do twojego komentarza. W internecie nic nie ginie i teraz spotkamy się w sądzie.
  • Lecz się niby człowieku
  • @J. O - Cwaniaczku daj namiary na siebie
  • Tyle ludzi co jurek uratował to zus i pzu razem nie uratowali
Reklama