UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O co ten płacz i obrzucanie błotem? Jak jest za głośno to postawią ekrany. I tyle. Cwaniacy typu "wszystko przeszkadza"niech podejdą pod 7 i posiedzą z godzinę. Może im przestrzenie umysł i zauważa że ludziom hałas może przeszkadzać
  • @Tsa - Siedzę na działce przy samej 7 nawet więcej niż godzinę i hałas mi nie przeszkadza, gdyż mimo, że to działka rekreacyjna to jednak w mieście, gdy chcę ciszy i spokoju jadę za miasto - gdzie panuje kompletna głucha cisza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Tomasz85(2020-10-01)
  • @Tomasz85 - Tak wszystko się zgadza tylko weź pod uwage, że to głównie osoby starsze, schorowane na to narzekają i chcą mieć trochę spokoju na stare lata. Być może nie stać ich żeby gdzieś indziej się przenieść, wyjechać. Jesteś osobą młodą, tak jak ja i mi też nie przeszkadza ten hałas ale to zależy od punktu siedzenia.
  • @Tsa - Wszystko było dobrze jak kupowali działki i mieszkania bo było tanio a teraz wielkie pretensje do wszystkich, tłumaczenie zebrań mieszkają seniorzy jest żałosne, a młodzi to maja wszystko znosić ?
  • @Czlek - Niektórzy tam mieszkają od czasów komuny. Mądrala
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ten co zimy szuka(2020-10-02)
  • @Tsa - To trzeba przywrócić miasto do stanu z lat 70,wtedy była cisz i spokój. Przecież to takie nienormalne że miasto się zmienia, kupiłem mieszkanie w bloku gdzie obok nic nie było, a teraz wybudowali drogę i inne bloki to takie nienormalne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Włodek(2020-10-02)
Reklama