UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Samoloty im przeszkadzają, samochody z E 7 też, tylko czekać aż uczniowie z pobliskiej szkoły zaczną im wadzic. Całe to Zatorze ogrodzie wysokim murem, zrobić tam 13 dzielnice.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Z Zawady.(2020-10-01)
  • @Z Zawady. - Mieszkam w wieżowcach na malborskiej, samoloty mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie w sezonie człowiek tak się do nich przyzwyczaja ze nawet uwagi nie zwraca że przelatują🤷‍♀️a jeśli chodzi o S7 też jakoś nie narzekam na hałas bo nie jest on tak uciążliwy jak opisują to co niektórzy w komentarzach. Po za tym może zlikwidujemy na zatorzu przystanki zkm żeby autobusy hałasu nie robiły mam blok koło przystanku i naprawdę do cichych nie należą i zakaz wjazdu na całe osiedle Zatorze autami a emerytom przyda się spacerek jak tak im wszystko przeszkadza dobrze ze im dzwony kościelne nie przeszkadzają po kilka razy dziennie. Jestem wierzącą ale to co na zatorzu w kościele wyprawiają z tymi dzwonami to by umarłego postawił na nogi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Mieszkanka zatorza(2020-10-02)
Reklama